Súkromné škôlky v Košiciach a ich ceny

drutyn
6. sep 2016

Ahojte ,chcela by som sa len informovat ocenach sukromnych skolok v Kosiciach ,ci by sa dalo najst aj nejaku pod 300 eur? Nemam absolutne ani paru o tom,kolko by mohli stat. Dakujem

zuzik307
6. sep 2016

@drutyn aj si skusala pozriet na nete cenniky? Za nas DC Aktivity, 180€ + strava/mesiac...

drutyn
autor
6. sep 2016

@zuzik307 este som sa len teraz nato dala ,tak najskor som napisala sem ,ze kto ma ake skusenosti a dakujem za radu ,idem sa nato pozriet. 🙂

eeffka
6. sep 2016

@drutyn a mas nejaky konkretny dovod na sukromnu skolku? ved v KE sa uplne v pohode da dat dieta do skolky, nevravim ze 30m od domu ale miesto v normalnej skolke sa najde.

majinka273
6. sep 2016

myslim, ze na Jazere, Slonik a Mravenisko vychadzaju na 230, prip 280 eur, skuste pozriet stranku

drutyn
autor
6. sep 2016

@eeffka ja niesom z Kosic a u nas uz miesto nemaju,lebo zrejme neskoro si uvedomili,ze maju malu skolku pre tolko deti :/ a v Ke sa da este dostat do normalnej skolky? Som mysleka ,ze aj tam je "bitka " o kazde miesto..:/

majinka273
6. sep 2016

Mozem potvrdit, ze "bitka" o miesto v skolke je, ale taka zdrava, skuste obvolat par skolok, mohlo sa stat, ze nejake dieta nenastupilo, ale urobte tak cim skor 🙂 drzim prsty 🙂

eeffka
6. sep 2016

@drutyn no bitka ako kde, u nas na THC vzali kazde dieta, mozno nie hned k domu ale o 300m dalej
iste su lokality kde je 300 zaujemcov na 30miest ale nemam nejak pocit a to mam uz 2.dieta zeby som sa musela hnat za sukromnymi skolkami ( cize vek 3+)

eeffka
6. sep 2016

@drutyn najdi si co ti vyhovuje a volaj, rad radom, niekde uz len 1 volne miesto bude, drzim palce
http://www.kosice.sk/static/prilohy/skolstvo/in...

drutyn
autor
6. sep 2016

@eeffka wau,dakujem pekne za zoznam 🙂