Zapis do škôlky

19ninka27
4. feb 2012

Babi potrebujem poradiť,mám prve dietatko a neviem ako mám postupovať pri zapise do školy 😉 nakolko nemám skusenosti kedy sa robí zapis nič podobne .
Počula som že v marci moj syn budete mať v auguste 3 roky,čize od septembra by mohol nastupiť,lenže som v takejto situacii .Byvame zatial u svokrovcov v Dudinciach a mienime tu asi ostať dokým neskončím študium to je v juni tento rok,a v počas leta by sme sa chceli vrátiť do Zvolena. Co ale nieje iste .Len neviem ako postupovať,mám maleho v marci zahlasiť do školky tu v Dudinciach??( a kedy sa vlastne robí zapis) ,.A v pripade že by sme sa predsa odstahovali do Zvolena tak by my maleho bez zápisu tam neprijali?..Mám v tom zmetok ,nakolko neviem ako mám postupovať dalej.A nemám tu nikoho kto by my bol poradil..ZA odpovede vopred Dakujem.

smilla_jaspersen
24. feb 2013

máš pravdu, akurát že špionáž je v našom prípade nemožná, ihrisko majú v uzavretom vnútornom dvore, bez plota 🙂 manžel mi ešte radil, že postaviť sa ráno pred škôlku a pýtať sa rodičov, ale na toto fakt ja nie som 🙂