Zápis do školy

zuzka565
3. apr 2023

Ahojte mamičky. Mám syna,ktorý ide od septembra do školy. Dnes sme boli na zápise v jednej škole. Ale prihlasku som posielala do dvoch škôl a teraz neviem ,či treba ísť aj tam na zápis alebo nie. Keď som sa opýtala v škôlke tak mi nevedeli povedať. Ďakujem pekne za odpovede . Pekný večer.

pribinak
3. apr 2023

@zuzka565 no áno, ak chceš aby ho vzali

zuzka565
autor
3. apr 2023

@pribinak lebo no nemám 100%tnu istotu ,že ho vezmú na tú školu kde bol dnes na zápise.

januska12323
3. apr 2023

Ak chceš aby ho zobrali tak na zápis ísť musíš.

zuzka565
autor
3. apr 2023

A potom ak ho vezmú na obe školy tak môžem jednu odmietnuť?

pribinak
3. apr 2023

@zuzka565 samozrjeme že môžeš jednu odmietnuť, nedá sa chodiť na 2

zuzka565
autor
3. apr 2023

@pribinak veď viem 😃. Pýtam sa ako blbá ale ešte som sa s tým nestretla. A v škôlke mi nevedeli podať ohľadne toho žiadne informácie .

pribinak
3. apr 2023

@zuzka565 mizes ísť na zápis aj do 3 škol a potom si vyberiete

anjelok
3. apr 2023

Baby a viete poradit, ak idem na zapis do nespadovej skoly a nevezmu ho, musia ho potom prijat na spadovej, aj ked tam nedam prihlasku a nepojdem na zapis?

januska12323
3. apr 2023

@anjelok do spádovej ho musia zobrať ale radšej ísť na zápis, ak by pre neho už potom nemali miesto muselo by sa hľadať inde v okolí a ktovie až kam by ste museli chodiť. Jednoduchšie je napísať potom na školu, že tam nenastúpi ako toto absolvovať.

anjelok
3. apr 2023

@januska12323 no len ked pojdeme na spadovu na zapis,tak ho vezmu tam a 100% ho uz potom nevezmu na tu druhu, kam chceme ist - je to totiz jedna mestska cast a oni o sebe vedia. Na spadovej urcite nebude problem s miestom.

sajmonka_1216
4. apr 2023

@anjelok každá škola vydáva svoje rozhodnutia osobitne... a ked majú dajme tomu 100 detí, určite si o každom dieťati medzi sebou nevolajú.. majú dosť inej roboty
daj si prihlášku tam kde chceš, aj do spádovej a uvidíš... dátum na zaslanie rozhodnutia je rovnaký pre všetky školy, takže obe školy to budú riešiť v rovnakom čase

shushka
9. apr 2023

@anjelok o tom, že keď ho nahlasiš na spádovú, vezmú ho tam a nikde inde, máš nejakú info? práve to riešim tiež a veľmi nechcem, aby chodil na spádovú, nepočula som o nej dobré chýry. a neviem, či som neurobila chybu, keď som ho nahlásila aj tam. všimla som si, že viacero mám na spadovú školu neprihlasuje, ale prihlasuje na dve iné. ďakujem za všetky infá všetkých mám a otcov

mamina7070
9. apr 2023

@anjelok nemusia tinho bziat na spadovu skolu ak neprides na riadny zapis 😉

anjelok
9. apr 2023

@shushka nemam prave ziadne overene info, preto sa pytam

anjelok
9. apr 2023

@mamina7070 no to si ma nepotesila, prihlasku som dala len na jednu skolu - nespadovu

anjelok
9. apr 2023

@mamina7070 len co viem, tak na spadovej by s miestom nemal byt problem, aj ked clovek nikdy nevie

mamina7070
9. apr 2023

@anjelok bavime sa o bratislave ? tak tam by som sa vobec nespoliehala ze miesto sa najde na spadovej
ono totiz obsadia miesta nespadovymi detmi co prisli na zapis a tvoje uz zobrat nemusia ale miestny uraad potom na tvoju ziadost urci kde bude dieta plnot zakladnu skolsku dochadzku ale uz to nemusi byt ani v danej miestnej casti