Ambulancia pediatrickej neurológie Martin

10. nov 2022

Ahojte, je tu nejaká mamička,ktorá navštevuje túto neurologicku ambulanciu v Martine? Chodíme k pani Dr.Vladarovej, už som stratila nervy a rozhodla sa že tam chodiť nebudeme. Prípadne mi viete odporučiť nejakého detského neurológa. Radšej budeme dochádzať do iného mesta ako čakať v preplnenej čakárni pol dňa s chorými ľuďmi.

Ďakujem krásne

deti95060810
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
drake122
10. nov 2022

S Dr.Vladárovou je najväčší problém, že nikto po nej nevie prečítať nič. Interpunkcia, slovosled, dokonca ani medzeru medzi jednotlivými slovami nerešpektuje. Aj v súčasnosti pracuje tím rozviedky aby vylúštili jej posledný nález.🤣

V Martine v UNM je pár detských neurológov, ale ambulanciu si nevedú. Skúste okolité okresy.

autor
10. nov 2022

@drake122 Veru. Keď sa chcete vrátiť v čase o 30r stačí navštíviť túto ambulanciu.

nani96
11. nov 2022

prosím Vás, a neviete čo s ňou je? od 28.11. sa jej nedokážem dovolať, telefón nefunguje, operátor hlási že porucha na linka

autor
13. nov 2022

@nani96 Podľa mňa snou nič není, len má pacientov v prdeli. Nech si prídu osobne 😉

nani96
15. nov 2022

no veru sme museli ísť za ňou, lebo veď sme mali mať kontrolu v čase jej neprítomnosti a ani nedala vedieť že nemáme chodiť, ani preobjednať, nič proste... našťastie už máme termín, dúfam, že posledný

bajuss21
25. nov 2022

Mudr. Suroviaková 🙂