Detský neurológ - MUDr. Suroviaková

jarusmischo
15. apr 2021

Pekný večer. Prosím, je tu niekto, kto navštevuje ambulanciu Mudr. Suroviakovej? Neviete, či ordinujú? Neviem sa tam dovolať. Ďakujem.

katkamatka7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jarusmischo
autor
15. apr 2021

@katkamatka7 Skusala som dnes a nedvihali, tak skusam stastie tu, ci tam niekto nebol osobne.

katkamatka7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jarusmischo
autor
16. apr 2021

@katkamatka7 A ešte poprosím info, zobrali Vás hneď na čas, alebo ste čakali a boli ste v čakárni s ďalšími pacientami? Ako to majú ošetrené teraz cez koronu, prosím?

katkamatka7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jarusmischo
autor
16. apr 2021

@katkamatka7 Ďakujem.My sme tam už boli 2x, ale nebola korona. Prvýkrát sme čakali 1,5 hodiny a druhýkrát už bola korona a zobrali nás takmer na čas. Ten prvýkrát, keď sme vyšli z ambulancie, tak už bola plná čakáreň, lebo mali veľký časový sklz. Ešte raz ďakujem za ochotu.

katkamatka7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jarusmischo
autor
16. apr 2021

@katkamatka7 Podobne aj u nás, ja som spokojná, len teraz cez koronu mám strach byť v čakárni s ďalšími pacientami a rodičmi, keďže malej nemôžem dať ani rúško. No a vtedy, keď sme tak dlho čakali to bolo prave aj tym, ze studovala zdr.dokumentaciu plus zrejme dalsie okolnosti. No budem volat este po vikende.

vivi12345
6. máj 2021

My sme velmi spokojni s pani Dr., pri vysetreni aj rozhovore to rozobera velmi detailne, snazi sa nam pomoct.. velmi pekny pristup, upozornovala nas posledne ze budu ambulanciu rusit..tak nevieme ako dalej.

jarusmischo
autor
6. máj 2021

@vivi12345 Naozaj? Tak to som sa teraz nepotešila 😔 Ja som tam tiež veľmi spokojná. A neviete, kedy končia?

vivi12345
6. máj 2021

To neviem odkedy, je mozne, ze tych pacientov, co uz ma v ambulancii si ponecha..uvidia podla mnozstva pacientov v nemocnici..

renatasestrenkova
26. máj 2021

@jarusmischo
Prosím vás dovolali ste sa tam? Tiež sa tam potrebujem dovolať. Nemáte nejaké informácie prečo sa tam nedá dovolať?

jarusmischo
autor
26. máj 2021

@renatasestrenkova Áno, podarilo sa mi dovolať, skuste v utorok. Dvakrát sa mi podarilo a vždy to bol utorok, asi len náhoda. A hovorili, že najlepšie okolo 13.30, dúfam, že si to nemýlim s inou ambulanciou, lebo sme mali toho viac. 🤔

katkamatka7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bajuss21
30. jan 2022

Dobrý deň, prosím vás neviete ako to u pani doktorky prebieha teraz? Ideme tam o tri týždne prvý x s dcérkou (rok a pol). Môžu byť obaja rodičia na vyšetrení? Ako vlastne také vyšetrenie prebieha? Dcérka je dosť nespolupracujúca, máme za sebou ťažký rok plný hospitalizácii a má hrôzu z lekárov, takže mám dosť stres z toho vyšetrenia... ďakujem 😊

jarusmischo
autor
30. jan 2022

@bajuss21 Napíšem Vám správu, ak môžem. 🙂

renatasestrenkova
30. jan 2022

@bajuss21 áno na vyšetrenie môžu byť obidvaja rodičia. Pani doktorka aj sestrička sú strašne milé, detičky tam majú hračky. Vyšetrenie prebieha najskôr otázkami na vás a potom len popozera popočuva dieťa a hotovo. Teda aspoň u nás je to tak vždy že sa iba mňa pýta. Malý sa tiež boji doktorov ale do tejto ambulancie chodí rad. Po prvý krát tiež plakal ale už si zvykol. Každopádne keď sme boli minule tak tam bolo bábätko ktoré malo sopliky a hneď ich otočili domov a dali nový termín. Takže radšej si choďte zdravý.

denakuch73
28. okt 2022

Ahojte mozte aj mne poradit kde ju najdeme a ci berie novych pacietov ?Dakujem