Dobrý gastroenterológ v okolí Martina

nikuskaakolarova
16. feb 2023

Pekný večer prajem prosím vás obvodná ma poslal na gastro viete mi poradiť nejakého dobre gastroenterológa? Mám panicku poruchu takže sa dosť toho bojím takže či je nejaký v MT ktorý to robí s citom 😁a dá sa to spraviť aj v narkoze? idem na to prvý krát ...a ak máte aj kontakt budem rada ďakujem

tarvika
16. feb 2023

@nikuskaakolarova robí sa aj v narkoze. Ja som tak bola pred par rokmi a tento rok musím znova. Ak máš pocit ze to nezvládne, dopĺňať si narkozu. Ale kde v okolí Martina neporadím.

nikuskaakolarova
autor
16. feb 2023

@tarvika a koľko si prosím platila

mata_2012
16. feb 2023

Moj manzel chodi k MUDr. Demeterovi do fakultnej nemocnice, vystriedal uz viacero lekarov a on ako jediny mu pomohol. S narkozou vsak neporadim, moj to zvlada.

petulka2021
16. feb 2023

MUDr. Pálenčikova Katarína

danjeliiik
16. feb 2023

@nikuskaakolarova Dr balaz pigeas v MT, robí aj v narkóze, ja som bola max spokojná

tarvika
17. feb 2023

@nikuskaakolarova okolo 5 eur tusim to bolo. v bratislave. teraz to bude asi uz viac.

pokojvdusi9
17. feb 2023

@nikuskaakolarova Dnes som sa objednala do Senia.Cez usta s tym ze to clovek neciti sa plati 15€ a cez nos 30€ Len ze ma objednali na maj vsade je plno

nikuskaakolarova
autor
18. feb 2023

@pokojvdusi9 a aké máte ťažkosti prosím vás ..no tak mňa asi tiež objednajú nejaké neviem ako vydržím

pokojvdusi9
18. feb 2023

@nikuskaakolarova Bolesti zaludka,vracanie

nikuskaakolarova
autor
18. feb 2023

@pokojvdusi9 jaj no mňa bolí žalúdok až pod rebrami a do chrbta bojím sa že čo to je aj keď je to možno z ATB lebo som bola dlhé mesiace na ATB včera som dostala ešte prášok monural a po ňom som myslela že umriem čo má tak rozbolel žalúdok chrbát vsetko

pokojvdusi9
18. feb 2023

@nikuskaakolarova No tak to je helicobakter alebo vred.Tiez som to mala pred rokmi bolest zo zaludka do chrbtice.

nikuskaakolarova
autor
18. feb 2023

@pokojvdusi9 neviem obvodná mi brala stolicu a helikobakter sa nepotvrdil ale mala som už dva krát aj zápal žalúdka mám aj kyselinu a ak vred tak sa to nejako odstraňuje?

pokojvdusi9
18. feb 2023

@nikuskaakolarova Tabletkami a niekedy operaciou ale to uz musi byt urgent.

katulienkaja
13. máj 2024

@nikuskaakolarova dobrý deň mám podobne ťažkosti ako opisujete aj Vy, môžem sa prosím spýtať ciVam na niečo prišli? A ako ste sa toho zbavila? Ďakujem 🙂