Jasle v Martine

kristina100
26. aug 2020

Dobry deň kolko stoja jasle v Martine?
A ked sa nachadzaju?
Syn pojde od septembra do školky a mala v january ma 2 ročky este dostavam rodicovsky prispevok...
Ztrhavali by to z rodicaku alebo by som si to hradila?
Dakujem

mogaa
26. aug 2020

@kristina100 do troch rokov poberáš rodičovský a jasle si platíš...

kristina100
autor
26. aug 2020

@mogaa kolko asi mesacne ?

kristina100
autor
26. aug 2020

@mogaa a kde sa nachadzaju

ivkazba
26. aug 2020

Hodila som do googlu a vyhodilo mi 5 jaslí v MT. Takže skôr ako ti odpovie niekto tu, ich nájdeš na webe.

pibza
26. aug 2020

@kristina100 to je strasne tazko povedat ale tak moja chodila v BA a tu su ceny od 300 do 800 a my sme platili 400 ... v MT to bude tak nejak do tych 400 predpokladam...zavisi aj od toho na ako dlho ci len pol dna ci cely...v googli si ich najdete a na ich webe pozriete..vsetko su to sukromne skolky lebo statne jasle neexistuju ako kedysi..takze tam si krasne najdete aj cennik. odporucam potom si dohodnut prehliadku a obcumnut aj aky je personal...a potom recenzie na jednotlive skolkojasle na nete .. vela vela napovedia..nie kazda sukromna je totiz aj dobra.

ella_price
26. aug 2020

google.sk
bing.com

veronikaszabova
26. aug 2020

@kristina100 preco si to nevyhladas na nete? Pripadne nedas do skupiny Martin?

Mozes ratat so sumou 300€ a vyssie

mogaa
26. aug 2020

@kristina100 hoď si do google jasle Martin a nájde ti všetky jasle čo máte v Martine....Cena záleží od toho čo konkrétne v jasliach je, teda niekde učia deti po anglicky, vonku majú trampolíny a ihrisko a velikánsky dvor....ono záleží od konkrétnych jasiel, najlepšie je pozrieť si kde sú a ísť sa tam pozrieť...u nás sú len 1jasle a cena je tam cca300 eur + 80eur strava(raňajky, desiata,obed,olovrant+ovocie a piškóty aby si deti zobrali keď majú chuť....ale u nás sú jasle od 2rokovdo 3rokov, v triede je 16detí a 4učiteľky 2robia od rána do cca 13-tej kým idú deti spať a dve od 10-tej do 16:30......tým že sú tam neni mladšie deti napr.od roka si deti vždy podelia a robia denne aktivity napr.s nimi kreslia, strihajú, naposledy s nimi boli na výlete na vláčiku vo vedľajšom meste, boli u hasičov kde každému dali prilbu a mohol si posedieť v hasičskom aute, v zime boli pozrieť kaprov , potom ich vyrábali z papiera kde im lepili šupinky,zdobili s nimi v škôlke stromček.....denne chodia von, berú ich aj na ihriská v okolí.....mali sme v meste ešte jedny, tam boli deti miešané od roka - tie boli o ničom lebo učiteľky sa museli venovať hlavne ročným deťom čo začali chodiť, takže tei staršie už boli viac menej odkázané hrať sa sami, nanajvýš ich brali všetky na dvor, ale žiadne prechádzky, či výlety, či ísť sa s nimi niekam pozrieť.....

sorciera24
26. aug 2020

ja viem o 3:
tieto su priamo v centre: http://akoumamy.sk/
https://www.veselejaslicky.sk/
tieto su v Priekope: http://www.detskejaslelevica.weblahko.sk/
cena bude isto okolo 300e, dlho bola tkaa ako je prispevok na jasle......

mirkoajanka
30. okt 2020

Ženy a aké máte skúsenosti alebo ste niečo počuli o JASLIČKÁCH cukríkovo vMT?

adinek
25. jan 2021

Naša chodí do jaslí ako u mamy a platím so stravou na 1/2dna cca 340€

suziline
6. feb 2021

@mirkoajanka ahoj, ja som mala synčeka v cukrikove. Boli sme veľmi spokojný. Tešil sa,veľa tam vyrábali a robili s detičkami. Ja som si ich vybrala hlavne preto, lebo každý deň s nimi chodili vonku. Iné jaslicky to nerobia . Ale každý má svoje priority. Choď sa určite pozrieť, majú to tam krásne...

suziline
6. feb 2021

@mirkoajanka rozmýšľam, že od mája tam dane aj našu najmladšiu.. uvidím ako budem s prácou....držím palce pri vybere

mirkoajanka
6. feb 2021

@suziline ahoj, ďakujem za radu. A môžem sa spýtať koľko cca je školné?

suziline
7. feb 2021

@mirkoajanka neviem presne, asi na stránke to majú. Alebo zavolaj . Ale počítam že viac ako 300