Môže byť partner pri pôrode v nemocnici Martin počas kovidu?

kamasovadana
13. mar 2021

Poprosila by som info o porode v Martinskej nemocnici pocas opatreni kovidu ako prebieha porod ? A bol svami aj partner na porodnej sale?

diana999
13. mar 2021

Podľa mňa v tejto situácii asi nie, teraz sú ešte horšie opatrnenia ako keď som ja rodila v septembri, ale tato mohol byť pri pôrode, ani rúško som nemala. Je to ťažké keď pri tebe nikto kto ti bude oporou nemôže byť..

kamasovadana
autor
13. mar 2021

@diana999 presne ako pises je dobre ked si tam neni sama😔

dilino
13. mar 2021

Teraz bola kamarátka pred pár dnami chcela aby tam bol aj manžel kedže bola prvorodička ale žiaľ nedovolilo vedenie nemocnice.Takže aspoň tuto dobu sa to neda možno ak by sa uvoľnili opatrenia možno ale teraz momentálne viem že sa to nedá.

katkamatka7
13. mar 2021

@kamasovadana Teraz to žiaľ nedovolia, keď ma prišiel MM pozrieť, mohol len ,,cez dvere" podať veci. Na sálu nepustia okrem personálu nikoho

ingmiriama
19. mar 2021

@kamasovadana to ie divne tu hovoria inak ako som ja dostala info od sestričky ktorá tam pracuje teraz komu veriť bolo mi povedané otestuju mamičku a aj otecka a ak sú negatívny môže ísť otecko k pôrodu

kamasovadana
autor
20. mar 2021

@ingmiriama aj ja som tak pocula preto sa pytam , podla mna ak su obaja negativny v den porodu neviem preco nechcu otecka pustit 😟

katkamatka7
20. mar 2021
bashkaa
30. máj 2021

@ingmiriama tak aj bolo, mala som pri pôrode snúbenca a na nete som našla presne to isté čo pridávali tu.

ingmiriama
31. máj 2021

@bashkaa aj ja som mala pri porode manzela otestovali ho a dokonca som nemusela mat rusko pocas porodu... Velmi super personál

bashkaa
1. jún 2021

@ingmiriama no skúsil by mi niekto nútiť rúško počas pôrodu, to by bol bašável😅 šťastie na personal som na nočnej smene teda nemala i keď o rúško nešlo, na rannej boli už fajn 😇