MUDr. Bellan - recenzie

7. jún 2020

Ahojte, aké máte s ním skúsenosti? Ja len zle už. Je to už veľmi vyhodený doktor. Som tehu a chcem ho zmeniť. Prosím, maminky, odporúčte dobrého lekara. Dakujem

ciznarova
8. jún 2020

@tinaholeckovie aj v nemocnici su dobri doktori 😊, mozno by te zobrali a nebo aspon doporucili

motherofdragon
8. jún 2020

Ahoj, ja chodím k doc Tomášovi, zatiaľ som spokojná. Hlavne že nebudem musieť nikde chodiť, on ma na klinike všetky potrebné pristroje.

8. jún 2020

@motherofdragon prosím vás, aj u neho platíte? Za čo a koľko? Vraj ponúka nadštandard a za ten sa pripláca. Ďakujem

motherofdragon
9. jún 2020

@tinaholeckovie ja som si nezaplatila nadštandard, nie je to povinne a starostlivosť je rovnaká či máš nadštandard alebo nie. Platim 5 euro "manipulačné poplatky", za fotku zo sono 5 euro za 3d sa mi zda 25, nie je to až také hrozné, len ja som nazoru že tehotna žena by nemala platiť nič, zdieraju nás. Ale čo narobíš.

exina144
30. jún 2020

Ahoj,ja som zatiaľ spokojná s Bellamom. On má občas svoje nálady ale inak doktor je dobrý. Bola som naposledy u neho v septembri,takže či sa až tak zmenil teda netuším. Nemal len ,, zlý" deň? Aj keď viem ,že ani to neospravedlňuje žiadneho doktora sa chovať nevhodne

ivka1984
30. jún 2020

ja som k nemu chodila dost dlho a po druhom porode som od neho odisla ta jeho naladovost mi uz potom naozaj velmi vadila...teraz chodim k p.doktorke Gatovej a to je nieco uplne ine vysvetli poradi a fakt sa mi nestalo ze by mala zlu naladu alebo ma odbila ... len ci berie nove pacientky neviem

1. júl 2020

@ivka1984 ahoj, Ivka. Ďakujem za reakciu. Presne tak, už ani ja nemôžem vystáť jeho nálady. Pri prvom tehotenstve som mala veľa otázok a on mi odvrkol, že si mám pohľadať veci na internete ako to robia ostatné mamičky. Keď som sa opýtala, či mám brať nejaké vitamíny v tehotenstve, povedal, že to je na mne (nič viac, nič menej). Keby dovidim, asi by som sa mala aj doma vyšetriť a jeho neotravat, tak mi to príde.

sahenka
1. júl 2020

@tinaholeckovie ahoj, aj ja som tehu a chodím k nemu... Ako mám pred ním rešpekt, nepríde mi až taký že by všetko ochotne povysvetloval. Zmenila si už?

sissaa12345
2. júl 2020

@tinaholeckovie ja mam s nim hrozne skúsenosti neprišiel mi na mmt a skončila som až v nemocnici na operácii a to len preto ze mi nestačilo ako ma odflakol a išla som ddo heliosu a po operácii som mu to bola povedať ze nech si na to dava pozor a otras ako reagoval nikdy viac už tam neprídem

11. júl 2020

@sahenka ahoj. Zmenila som, podarilo sa 🙏 a som veľmi rada. Len som si potvrdila že je prístup a prístup.

sahenka
12. júl 2020

@tinaholeckovie a ku komu si si dala kartu? A Bellan v pohode? Bola si si ju osobne vziať? A v ktorom tt si ho menila?

boba111
18. júl 2020

@tinaholeckovie aj ja som odišla od neho, tiež som s ním bola nespokojna. Prvýkrát som chcela v tehotenstve,no keď som si obvolavala dr. tak povedali že až po pôrode môžem, majú také pravidlá aspoň pred 5r.

25. júl 2020

@sahenka ahoj, prepáč, že až teraz. Nový lekár dal žiadanku o kartu a tu som zrána, keď tam ešte nebol dr, dala sestre. Okuňala sa pohľadom, ostala očividne zaskočena, ale je to naše pravo. Ona kartu vydala. Zobrala má dr.gaťova na veľmi veľké prosenie. 🙂 Lebo tehotné neberú.. keď sa opýtala, od koho chcem odísť, pri Bellanovi povedala, že tak ma teda zoberie. Som rada. Držím palce 🙂

25. júl 2020

Ešte vám napíšem moju poslednú skúsenosť aj so sestrou. Čakám na poradňu,už na rade. Po mne prišli ďalšie 4 ženy. Vyšla sestra,opýtala sa, kto je na rade, postavila som sa, urobila mi poradňu (tlak, váha, )... Keď som sa vrátila do čakárne, dve tehotné po mne už boli v kabínach, zavolala ich z kabínky, spravila im poradňu a vrátili sa do kabínky. Takže 2 panie po mne boli vyšetrené predo mnou... A ja som tam zas čakala ako taký mumak. Úžasný prístup.