Vyšetrenie u MUDr. Grochala

monika259200
28. feb 2023

Ahojte, chcela by som sa informovať. Chcela by som ísť na ultrazvukové vyšetrenie medzi 18. až 20. tt k pánovi Grochalovi. Chcem sa spýtať kedy ste sa tam objednali. Momentálne som v 14tt. Ďakujem.

veronikaszabova
28. feb 2023

@monika259200 najvyssi cas sa objednat

soulmate9
28. feb 2023

cim skor, lebo cakačka je dosť dlhá

rk123
28. feb 2023

ja som sa objednavala v 12tt a dal mi termin az na 20tt a to som mala stastie, lebo ma cakacku tak 3mesiace

monika259200
autor
28. feb 2023

@veronikaszabova ďakujem krásne

monika259200
autor
28. feb 2023

Objednali ma na 17.4.
Vraj okolo toho 19.teho týždňa je to najlepšie mi povedala sestrička.😊

marka20
8. sep 2023

@monika259200 ahoj, prosím ťa, teraz čítam že si mala ísť ku Grochalovi, môžem sa opýtať ako prebiehalo vyšetrenie? Koľko trvalo vyšetrenie? Treba si doniesť USB alebo niečo na fotky? A keď robí sono cez bruško, stačí odhaliť brucho, či ideš donaha ako na klasickom gyn.vysetrení?

monika259200
autor
9. sep 2023

@marka20 ahoj, vyšetrenie prebehlo pomerne rýchlo. Prišla som, zobrali ma dnu začal robiť sono, všetko nám povedal ale viem, že sa vtedy nechcela otočiť tak aby ju bolo vidno tak ma poslal von sa poprechádzať. Potom ma zavolali dnu a robil sono znovu, už bola otočená ale mám placentu vpredu takže sa mu podarilo urobiť len jednu fotku. Vyšetrenie stálo 100eur, fotka 5eur. Viem, že som čítala, že ak chcete záznam na USB treba si doniesť čisto nové zabalené. Ja som si dala fotku vytlačiť. Vyšetrenie trvalo možno 20 minút. Nemusela som sa vyzliekať len som dala hore tričko aby mohol robiť sono cez brucho. Pán doktor je milý a má veľmi dobrý prístup. Bábätko som videla pred sebou na veľkej telke a on teda opisoval čo práve vidím a vyjadroval sa, že či je všetko v poriadku. Ja som teda osobne bola spokojná nakoľko som tam chcela ísť hlave preto, že som chcela vedieť či bábätku nehrozia nejaké vady.