4-týždňové bábätko a čajík

19. sep 2022

Ahojte, mám 4 týždňové babo a mame hodné riadku stolicu.. je na UM ale dávam mu odsate MM , asi 2 dávky denne.. môžem mu dať napr rascovy čajík? Ak áno, ako ste ho varili?

tamarkissova
19. sep 2022

Ja som dávala od 1.mesiaca feniklový cajik, normálne dostupný v každej lekárni po trosku

natalala
19. sep 2022

Stolica deti, co piju iba mlieko je riedka, pripadne konzistenciou ako nedorobena prazenica. Vobec nepotrebuje pit rascovy cajik.

petamich
19. sep 2022

male babatko, ktore je na tekutej strave predsa nema mat z coho tuhu stolicu 🤷‍♀️ tiez by som caj nedavala

autor
19. sep 2022

@natalala rozumiem, veď už mesiac vidím jeho stolicu každý deň, ale toto je ako voda riedke

autor
19. sep 2022

@petamich menili sme mliecko , najskôr bola stolica tuhá ako zubná pasta a dnes je ako voda

anavixy
19. sep 2022

Rascovy cajik by ako mal pomoct pri riedkej stolici? Riedka stolica, ako pise pani vyssie, je fyziologicka pri babatku, ktore prijima len tekutiny. Ak sa vam zda velmi vodova, sledujte znamky dehydratacie, ak bude pretrvavat, chodte s pokakanou plienkou cez den k pediatrovi, nech ju posudi on.

veronika3110
19. sep 2022

Ani ja by som čaj nedávala.. ma mat riadku stolicu… tuhšia začne byt po príkrmoch…
Mimochodom.. ak to preženies s feniklovým čajom, môže práveže naduvat (kamoska sa na to sťažovala a keď som jej to povedala, tak ho malej nedávala a bol kľud…) skôr ty si daj ten čaj a dostane sa do mlieka…
Ale riedka stolica je žiadúca… aj mojej sa úplne liala po tej plienke jak voda ako hovoríš…

zojanka
19. sep 2022

Aj za mňa čaje úplne zbytočné. Nie každému zapasujú bylinky a rasca a pod. Bábo má v mlieku všetko čo potrebuje. Nešpekulovala by som. A nemyslím že rascový čaj zmení konzistenciu kakanice na hustejšiu.

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz