Babätko nechce piť mlieko

petronelkaxxx
22. nov 2022

ahojte chcem sa spytat mam 3 mesacnu dceru a posledne dva tyzdne mi papa hrozne davam jej Nutrilon PROSYNEO H.A a posledne dva tyzdne papa tak ze si da len 30ml potom 50ml niekedy len 10ml nerobila mi toto kedysi vypila 120ml hned a este som jej musela davat co vypila dalsich 30ml z hladošky sa stalo babetko ktoreho musim nutit jest.. som uz zufala z toho aj cez noc sa zobudi 4 krat na mlieko pretoze sa vecer pred spanim dobre nenapapa co pred tym vypila po kupani 120/150ml a pekne spinkala prosim vas je to normalne alebo je to niec vaznejsie?

glorikarebeka
22. nov 2022

Tomuto sa hovorí štrajk....pokiaľ nechudne tak je všetko ok
A kľudne jej môžu ísť aj zúbky

marianarem
22. nov 2022

@petronelkaxxx Aj moj v tonto veku konvertoval z papkaca na odmietaca. Unho bol dovod reflux, myslim, ze ho bolel pazerak a jedenie mu bolo neprijemne. Najviac vypil v spanku, neskusali ste dat jest tak? My sme to robili tak ze normalne v noci, ked spal, tak sme mu vlozili flasu do ust a on to vypil a ani sa velmi nezobudil.

petronelkaxxx
autor
22. nov 2022

@glorikarebeka to by som bola velmi pokojna ak by to bol strajk. ale teraz sa mi zacala budit aj casto v noci pritom nedavno este prespala celu noc a je strasne nervozna ked pije kope nohami a rozhadzuje rukami

petronelkaxxx
autor
22. nov 2022

@marianarem ano raz som jej dala ked som videla ze sa budi tak som jej dala flasku vypila takych 40ml odgrgla a spala dalej. ano reflux si myslim aj ja ale ona casto nevraca iba obcas a stale si aj žužle ruku celú päst si dava do ust, pozerala som jej ci nieco nema v puske a ma ju peknu čistu zajtra ideme lekarke tak jej vsetko poviem a uvidim co dalej

marianarem
22. nov 2022

@petronelkaxxx No my sme davali ked ozaj ze spal, ani aa nebudil. U nas bol tiez skor ten skryty reflux, ziadne extremne grckanie.

katarinamichaleova
1. dec 2022

@petronelkaxxx dobrý deň chcem sa spýtať či sa to u Vás zlepšilo alebo ako to riešite? Mám tri a pol mesačného syna a už mesiac máme to isté. Prestala som aj kojiť lebo odmietal papať len v spanku sa ho dalo nakojiť teraz si odsávam a dávam z flašky ale viac ako 500 ml za deň doňho nedostanem. Počas spánku nechce piť, budí sa odstrkuje flašku jazykom alebo plače. Na jeden x vypije okolo 40-60 ml mlieka. Ponúkam mu stále ale nič. Neviem čo sa stalo. Priberal predtým krásne má takmer 7 kíl no teraz priberie za týždeň tak 60 gramov. Doktorka s tým spokojná nie je lebo nepriberá tabulkovo a už viackrát nás chcela poslať do nemocnice. Neviem si rady čo robiť čo mu môže byť. Pochybujem že by išlo o zúbky tak skoro. Hlavne to trvá už dlho

petronelkaxxx
autor
3. dec 2022

@katarinamichaleova dobry den no trosku sa to zlepsilo ale neni to ziadna slava vraj mala chytene trochu hrdlo lenze aj tak nepapa tak ako by mala niekedy neje aj 5 hodin co to do nej tlacim a nechce a zacala mi casto kakat ze aj 5/6 krat za den a zelenu stolicu ma a lekarka povedala ze asi prekonava nejaku vyrozu lenze tu stolicu ma zelenu odkedy som presla na nutrilon