Fľaša Avent natural so 4 otvormi a malý nechce piť.

jeliz59
22. sep 2019

Ahojte ženy prosím Vás o pomoc a radu....
od včera nemôžem nájsť cumlík na fľašu Avent natural so 4 otvormi...
.malý rozhryzol nechcel piť čaj už som zúfalá jedine som našla s 3 otvormi a od zúfalstva som spravila 4 dieru ja sama ihlou....
aj voľačo vypil no nieje to ono...
bola som už v dvoch obchodoch v drogérií dm a v lekárni doktor Max pýtala som si cumlík na fľašu Avent natural najrýchlejší prietok 4 otvory....
v dvoch obchodoch mi dali cumlík na ktorom sa na obale písalo že 4 otvory ale po otvorení obalu neboli štyri otvory sú tam iba 3dierky.....😞😞😞
Už v dvoch obchodoch som takto dopadla...
My sme malý ten cumlík predtým ako ho rozhrýzol tam sú normálne reálne štyri bodky štyri otvory A teraz iba tri však to je ako na tych na cumlíkov čo sú od 3 mesiaca +prietok stredny tie majú tri otvoryja už len nerozumiem tomu zmenilo sa niečo vo výrobe už dávnejšie som nekupovala cumlík tak neviem o čo sa jedná

ildiko36
22. sep 2019

@jeliz59 tak si urob zo spicatou noznickou väčšiu dieru..ja avent nepouzivam..ja mam od nuk..na širokej flaske cumlik ma 6dierok

jaja23
22. sep 2019

@jeliz59 aj ja som kupovala, raz mi dali so 4,inokedy s 3 dierkami. Neviem čím to je, malý pije z oboch rovnako.

jeliz59
autor
22. sep 2019

Už som si myslela že som sa zbláznila....😵😵
Ale načo to tak vyrábajú veď od 3m+ sú 3 dierky.... a ja chcem 6m+ 4 dierky
nemôžu 2 rôzne produkty predávať ako 1....
no moj syn je ina kategória on nechce .....hmm so všetkým mám problém takto sním...no budem učíte behat a zháňať ako vravím spravila som tam jednu dierku ihlou navyše Ale jemu sa ani to neráta ledva sa napil...ďakujem vám baby...

ildiko36
22. sep 2019

@jeliz59 nebehaj nikde to zhanat..teraz som kukla... dm drogeria ma v online predajni aj 4dierkove..2ks v baleni 5.59 euro a postovne 1.90
Daj si do googla www.mojadm.sk a daj do hladaca avent cum.na flašu..hned ti to vyhodi😊

jeliz59
autor
22. sep 2019

No veru boli sme kúpila otvorím 3 dierky...obal sedí no obsah obalu nie... Toto nevysvetlis....🤯🤯🤯🤯

renatka100
22. sep 2019

@jeliz59 je to ten isty prietok ale po novom su tam iba tri dierky dalej od seba. Ja som tieto povodne so 4 pouzivala pol roka a chybou pri 4 dierkach bolo ze sa velmi rychlo spojili a tym padom bol tento dudel nepouzitelny. Preto avent vymyslel tento sposob, ale ked sa pozries na tie tri dierky su ovela vacsie ako boli 4 a preto prietok je rovnaky, do tychto cumlov moc dierok ihlou neurobis, je to velmi kvalitny silikon....

jaja23
22. sep 2019

@jeliz59 inak tiež som chcela napísať, že som to doma študovala a vyzerá to naozaj tak, že tie 3 dierky sú väčšie ako tie 4 dierky.

jeliz59
autor
22. sep 2019

Snažila som sa on ani za svet...jazyk vyplazeny už pomaly od smädu...
Našťastie ma osvietilo💡💡💡🧠🧠🧠
spravila som 4 dierku hrubšou ihlou💪🏻💪🏻💪🏻
Ja viem, určite sa čudujete 🤔🤔🤔a pýtate, že ako to môže cítiť?!😳😳😳
Ani ja sama neviem....😶😶😶
Chvalabohu ako som spravila svojpomocne 4 dierku začal piť🙏🏻🙏🏻🙏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Malý veľký špekulant....ani ja sama som ešte o takomto dieťati nepočula 🙈🙈🙈
Ani som sa nestretla s mamičkou čo má také " problémy s bežnými vecami s dieťaťom ako ja s malým....🤭🤭🤭
Ženy ďakujem za rady tipy ste milé....🤗🤗🤗