Kde kúpim Avent Natural 4 rýchly prietok?

sonycobain
19. apr 2021

Dobrý deň mamičky, prosím o radu.. Ide o náhradné cumlíky Avent Natural 4 rýchly prietok. Všade sú vypredané alebo momentálne nedostupné. Stiahli to z predaja alebo je to len dočasné? Malý mi z inej fľaše nechce piť, a všetky cumliky čo máme už majú používaním príliš zväčšený prietok, takže mu to veľa tečie. Existuje aj iná alternatíva ktorá by sedela na tento typ fľaše? Ďakujem

brezza
19. apr 2021

@sonycobain nikde. Su pozastavene dodavky na SVK kvoli brexitu. Spolocnost sa stahovala z UK do Holandska a dodavky su obmedzene uz par mesiacov. Nikto nevie kolko to este potrva, lebo slubovali, ze v marci uz budu. Z klasik cumlov ti nechce pit?

bigapple
19. apr 2021

@sonycobain presne, ja som im pisala (mne chybaju 3+) a vraveli, ze to bude uz v aprili, ale pochybujem :/ oni musia aj uctovanie prerobit tak to asi potrva... skus bazar (nove cumle) alebo obvolaj lekarne, mozno tie vacsie este maju, no mensie su uz uplne vypredane :(

brezza
19. apr 2021

@bigapple nedaju sa zohnat uz od zaciatku roka. Kde mali zasoby sa uz vypredali. Nikde nie su.

sonycobain
autor
19. apr 2021

@brezza už mi odpísali.. Až v júli budú. On práveže nič iné nechce.. Ani Avent Classic, ani iné značky.. Chicco ma tiež podobnú edíciu Natural feeling, možno skúsim ešte tie..
@brezza

sonycobain
autor
19. apr 2021

@bigapple pridala som screenshot čo mi odpísali.. Takže až v júni 🤷‍♀️

brezza
19. apr 2021

@sonycobain stale to len posuvaju. mne pisali v januari, ze budu v marci 🤦‍♀️ asi sa treba pozriet po inych flasiach. Mne tiez maly najskor odmietal tie klasik, ale nakoniec ich zobral na milost.

erikaa09
19. apr 2021

Vcera alebo predvcerom sem jedna mamicka pridala prispevok ze na pilulke.sk nasla avent cumliky

brezza
19. apr 2021

@erikaa09 ale klasik, nie natural. Tie klasik sa daju kupit aj inde.

sonycobain
autor
19. apr 2021

@brezza asi skúsim Tommee Tippee.. Tie majú dosť podobný cumlik.

sonycobain
autor
19. apr 2021

@brezza no ja hneď ako mu to dám do úst, skryví ústa (akože fuj to čo mi dávaš 😅), vypije tak 60ml s tým, že mi to celý čas vyplúva von a potom už nechce. A to normálne vypije 210ml..

stela1996
24. máj 2021

@sonycobain co ste nakoniec kupila? tiež zháňam tie cumliky

sonycobain
autor
25. máj 2021

@stela1996 Ja som to nakoniec vyriešila tak, že som mu objednala túto sadu fliaš od Tommee Tippee a náhradné cumlíky 6m+. A na moje prekvapenie, super! Oni majú podobný tvar ako tie Avent, takže ich hneď spokojný prijal 🙂

stela1996
25. máj 2021

@sonycobain a neprehryza ich?

bigapple
25. máj 2021

My prechadzame na MAM, lebo je dostupny a nemusim vzdy objednavat. A kedze ho pekne prijala, aj ked ma uplne iny tvar, som spokojna ;)

sonycobain
autor
25. máj 2021

@stela1996 vôbec.. Tie cumliky 0m+ sú mäkšie, a 6m+ sú tvrdšie. A naozaj som mu kúpila rôzne fľaše a žiadnu mi nechcel, až na tieto Tommee Tippee.