Umelé mlieko a smäd

kerca36
7. máj 2018

Ahojte maminky. Prosím o radu, malinký má 2 mesiace, bohužiaľ sa mi dobre nespustila laktacia a musíme dokrmovať prakticky od druhého týždňa. Momentálne kojim iba dvakrát denne, zvyšok dokrmujeme (HiPP Combiotik). Keď je vonku teplo malý si stále pýta papať, preto ho podozrievam že niekedy je proste iba smädný. Dávate nejaké prevarenu kojenecku vodu alebo čajík? Pediatričky som sa na to pýtala a hovorila že čajík netreba, stačí UM. Malý mal už pri narodení vyše 4kg, teraz má vyše 6. Nechcem ho prekrmovat....ďakujem za každú skúsenosť. Pekný deň:slight_smile

jankaga
7. máj 2018

Cistu vodicku mu aj davaj. Caje nepotrebuje

ivuska027
7. máj 2018

Ziadny čaj nepotrebuje, čistú vodu od smädu.

naattalie
7. máj 2018

Ahoj ja davam kojenecku vodu 3 a pol mesacnemu

pininka
7. máj 2018

Urcite treba vodu a sem tam ani cajik neuskodi. Niektore deti maju medzi jedlom aj dlhsie pauzy a co bude zatial o smade? Nechapem,moja doktoram mi stale prizvukuje,ze hlavne aby pili.

lubik87
7. máj 2018

Ahoj kľudne vodu aj doma prevarenu..nemusíš kupovať ;) a ja som svojej sem tam uvarila fenikel ..do decka vody 1-2 zrnká ..keď simaj.pozries na internete píšu že nekojene dieťa má piť aj čistú vodu 🙂

spuntikmathiasko
7. máj 2018

@kerca36 Ja sice nemam skosenosti s UM, vsetky deti som kojila a aj kojim, ale co ja viem tak 2 kamoskam co nekojili kazali popri UM davat aj pit bud kojenecku vodu ak nechces kupovat tak prevarenu z vodovodu, alebo cajik podla mesiaca babatka

kerca36
autor
8. máj 2018

Dievčatá ďakujem vám všetkým za pomoc. Malému som už dala prevarenu vodu a vypil ju jedna radosť, ani sa nepokakal 🤗 Vďaka 🙂