Aké potraviny preferujete v bio kvalite?

billa_martina
12. sep 2013

Na ktorých potravinách si potrpíte, aby boli BIO? U mňa sú to BIO citróny, keď potrebujem ich kôru na varenie, alebo pečenie.

sense
15. sep 2013

ovocie a zeleninu

dorotka66
15. sep 2013

vanilkový cukor, prášok do pečiva, bujón, citróny, cukor, múku, domácu zeleninu a ovocie, mäso z regiónu a domáce vajcia. nie vždy ide o bio kvalitu, niekedy postačí aj čerstvá, voňavá a dozretá paradajka, ktorú je tak ťažké zohnať v hypermakretoch ... ☹

miskamaj
16. sep 2013

@billa_martina ahoj, predava Billa aj bio bataty a por?

miskamaj
16. sep 2013

@billa_martina v ktorej predajni v BA je najvacsia ponuka bio ovocia a zeleniny?

billa_martina
autor
16. sep 2013

@miskamaj ahoj, bataty aj pór v ponuke máme, ale nie BIO :( A najväčšiu ponuku nájdeš na tých najväčších predajniach, čiže v rámci Bratislavy je to napr. v OC Eurovea alebo Central, či na Bajkalskej ulici.

billa_martina
autor
16. sep 2013

@dorotka66 tak sme radi, že máme v ponuke väčšinu - bujóny, citróny, múku aj cukor 🙂 Ovocie a zeleninu máme okrem BIO aj pod značkou Slovenská farma - tu nájdete ponuku iba sezónneho ovocia a zeleniny zo Slovenska.

billa_martina
autor
16. sep 2013

Milé mamičky, pre tie z vás, ktoré ešte veľmi nepoznáte výrobky Naše Bio a zvažujete, či ich vyskúšať, dávam do pozornosti týchto šesť, ktoré si ešte do zajtra môžete kúpiť u nás za akciové ceny 🙂

dorotka66
16. sep 2013

@billa_martina jasné maťa, billa teraz u mňa vyhráva 🙂 okrem toho, že mi pripomína moje prvé roky na intráku, kedy sme mali prvú billu asi 100 metrov (nostalgia) vyhovuje mi aj vaša ponuka. len by ste mohli doplniť sortiment o špaldovú múku od nemeckého kuchenmeister. Táto je zatiaľ naj. a vám chýba. 😉

billa_martina
autor
17. sep 2013

@dorotka66 posuniem tvoju požiadavku ohľadne špaldovej múky ďalej 🙂 Nakoľko ale momentálne ponúkame Naše Bio, ktorá je medzi zákazníkmi veľmi obľúbená, neviem či bude reálne priestor pre zavedenie podobného artiklu.

poussin
29. sep 2013

@horana neviem kde si zobrala informacie o tom, ze BIO je postrekovane menej ako nebio a ten priklad s jablkami je uplne odveci. Posli link odkial mas tuto informaciu 🙂. Ano BIO sa tiez osetruje, ale tie postreky nie su tie iste ako pre nebio vyrobky.

V biokvalite kupujem:
- mlieko
- ovocie a zeleninu (uvitala by som vacsi vyber tychto produktov v supermarketoch) , v Bille mate aj BIO jalbka, ale tie su nehorazne predrazene a preto ked mam moznost tak idem do Billy v Rakusku a ovocie a zeleninu si nakupim radsej tam
- jogurty a ostatne mliecne vyrobky
- cukrovinky (najvacsi vyber maju v DM)
- javorovy sirup
- bio cervenu sosovicu
Vlastne kupujem takmer vsetko co ma privlastok BIO alebo neobsahuje Ecka.
V minulosti ste predavali E-free parky, ktore sme zboznovali. Zial teraz ich uz na pultoch nemate a ani ste sa nesnazili najst nahradu. U nas vyraba take parky napriklad Mecom a su fantasticke.
SOm zakaznik, ktory nema vela casu nazvys a tak si vzdy vyberiem len jeden obchod kde dostanem kupit tie potraviny, ktore zvyknem kupovat. A tak do Billy chodim pomenej.

Uvitala by som:
- bio maso kuracie alebo morcacie
- bio maslo
- bio cestoviny
- bio pecivo
- bio ryby
- bio susene ovocie
- bio orechy

stellamaris
29. sep 2013

@poussin Parky z Mecomu mi vzdy chutili,pokym mi pracovnici z vyroby Mecomu povedali ich obsah.Odvtedy nejem ziadne slovenske parky,radsej kupim kvalitne nemecke.

piska82
29. sep 2013

@billa_martina no aj ja by som poprosila tú špaldovú múku do seredskej billy, máme tam len jeden druh a to len bio! lenže tá je o dosť drahšia ako nebio. a to si jaksik nemôžem dovoliť kupovať :( a tiež by som uvítala viac druhov špaldovej múky( hladkú, polohrubú, krupicu) dakujem