Už ste vyskúšali ovocné tvarohy Naše Bio?

billa_martina
23. sep 2013

Milé mamičky, v rámci našej kampane tu na koníkovi sme sa rozhodli pre vás pripraviť špeciálnu 30% zľavu na ochutené tvarohy Naše Bio. Zľavový kupón môžete získať na našom fanpage na facebooku a uplatniť si ho 23.-.29.9. A nezabudnite nám dať vedieť ako vám chutili 🙂 https://www.facebook.com/pages/BILLA-Slovensko/...

marlenka1404
23. sep 2013

Vyskúšala som ich a su vynikajúce. Ako aj jogurty naše BIO, velmi rada ich kupujem, lebo su naozaj dobre.

nadulka88
23. sep 2013

@billa_martina skoda, ze v meste v ktorom zijem Billa nie je ☹

rora
23. sep 2013

Jedna z mala veci co mojej vyberavej dcere chuti je prave tento tvaroh 😉

billa_martina
autor
24. sep 2013

@marlenka1404 tak to nás veľmi teší 🙂

billa_martina
autor
24. sep 2013

@nadulka88 a odkiaľ si? Každý rok otvárame nové predajne a nebude tomu inak ani budúci rok 🙂

billa_martina
autor
24. sep 2013

@rora tak veríme, že jej budú chutiť aj tieto tvarohové dezerty, ktoré chystáme uviesť na naše pulty v najbližších týždňoch 🙂

nadulka88
24. sep 2013

@billa_martina momentalne byvam v Hlohovci.. Najblizsia Billa je v Nitre,Trnave...

billa_martina
autor
24. sep 2013

@nadulka88 hmmmm tak ten v najbližšej dobe v pláne nie je, ale človek nikdy nevie 🙂

nadulka88
24. sep 2013

@billa_martina no nevadi, hadam sa zaobidem aj bez nej, pripadne kym tu Billa bude sa odtialto aj odstahujeme 😅

poussin
25. sep 2013

Kvoli produktom NaseBio chodim obcas nakupovat do Billy. Tvaroh je vyborny, kupujem zvacsa jahodovy alebo bez prochute. Jogurty su tiez vyborne.

bagadka16
27. sep 2013

@billa_martina Tvaroh je výborný 😉 . Všimla som si, že z Billa supermarketov vymizlo jogurtové mlieko-brusnicové, značky Naše BIO. Je to najchutnejšie jogurtové mlieko, aké som kedy pila, preto ma zaujíma, kedy bude opäť dostupné....

lencika
28. sep 2013

ano vyskusala a musim povedat, ze je vyborny a vsetky vyrobky od nich len vyskusaj