Bioderma na vlasy

lucqa
12. apr 2012

Ahoj, po druhom porode mi zacali dost vypadavat vlasy, vyriesilo to sice ostrihanie na kratko, ale ja by som predsa len rada dlhe vlasy, tak si ich nechavam narast a znova sa mi objavil problem s vypadavanim. Ma Bioderma sampon, ktory by posilnoval vlasove cibulky? Svokra si Biodermu chvali, je alergicka na slnko a je to jedina znacka kremu ktory moze, tak by som chcela vediet ci su aj sampony take fajn.
Dakujem 🙂

bioderma_lucia
12. apr 2012

ahoj, Bioderma riesi aj vypadavanie vlasov. Nie je to formou sampona ale tabletiek. Volaju sa NODE ORAL http://www.bioderma.com/sk/nc/produkty/co-je-no...
Osobne som ich neskusala, tie moje kratke vlasy celkom drzia a nastastie to zvladli aj po porode. Moja sestra ich vyskusala. Jej nenormalne padali vlasy a tieto tabletky jej pomohli. Dokonca jej spevneli nechty. Velmi si ich chvalila.
Ale pozor, tabletky nie su vhodne pre tehotne a dojciace zeny!

lucqa
autor
12. apr 2012

@bioderma_lucia dakujem za odpoved 🙂 no budem musiet este pockat, lebo stale kojim, ale ked maleho odstavim, tak sa pustim do nejakej rekonstrukcie samej seba 😀

bioderma_lucia
12. apr 2012

@lucqa to je super, ze este kojis. Aj ja by som chcela vydrzat co najdlhsie. Dufam ze sa nam podari tak ako vam 😉

lucqa
autor
12. apr 2012

@bioderma_lucia drzim palce, ja chcem vydrzat do 2,5 roka maleho a potom uz musim odstavit, lebo zacinam byt dost vycerpana a chytim kazdu skolkarsku chorobu 😝

bioderma_lucia
13. apr 2012

@lucqa urcite je to narocne pre organizmus, ale zas, co by sme neurobili pre nasich milacikov 😉

lucqa
autor
13. apr 2012

@bioderma_lucia to urcite, nam to velmi pomohlo na dovolenke, ked mal starsi horucky, nechcel jest ani pit a len by sa kojil, to uz mal cez 2 roky 🙂 Ale ja uz taham cez 5 rokov tehotenstvo-kojenie-tehotenstvo-kojenie, ale az teraz sa zacinam citit vycerpana, ale aj tak to zvalujem na jarnu unavu 😉

bioderma_lucia
13. apr 2012

@lucqa 5 rokov je poriadny zaberak. Ale aj tak je to krasne 🙂 Ja si ani neviem predstavit ze sa jedneho dna nebudeme kojit. Bude mi za tym smutno asi ...

lucqa
autor
13. apr 2012

@bioderma_lucia nie asi, urcite ti bude za tym smutno 🙂 ja som sa toho pri prvom tazko vzdavala, ale ked sme chceli druhe babatko, tak som ho musela odstavit a nebolo to nic lahke, aj som si poplakala, ale za par tyzdnov som zistila, ze cakame druhe babo, tak prisli ine myslienky 🙂

mita9
13. apr 2012

@bioderma_lucia uz som sa tesila, ze som nieco nasla na moje extremne vypadavanie vlasov, ale ako citam obsahuje to psenicne proteiny.....a som dosla ☹ som celiaticka. asi mi nic ine neviete odporucit vsak? dakujem

bioderma_lucia
13. apr 2012

@mita9 zial, nic ine na vypadavanie vlasov nemame ...