Aké mliečko pri problémovej stolici?

myuska00
15. okt 2013

dobrý deň nemôžem nájsť dobre mliečko buď ma len zelenú stolicu alebo tvrdo kaká že mu musím pomôcť čím to je?

mlieka_hami_miriam
15. okt 2013

Pekny dobry den Myuska00, Kolko ma dietatko tyzdnov? Dietatko aj kojite?

denisafono
15. okt 2013

pri UM moze byt stolica zelena. To ze je tvrda neviem cim je. My sme tiez boli na UM do 1roka Nutrilon HA potom Nutrilon obycajny. Kym sme mali iba mlieko do 4mesiacov tak nepamatam tvrdu stolicu. Tiez nie je vhodne menit mlieko hala bala. Vsetko treba konzultovat s pediatrom. Tiez sme mali krizu ze nechcela mlieko, malo jedla ale nemenili sme mlieko. Tiez nepises kolko ma babo, ci papate iba mlieko.

ellinkaaa
15. okt 2013

Skusila si Hami? mi sme mali strasny problen s Nutrilonom, grckala s neho strasne a zapekal nas. teraz ako mame Hami je vsetko ako ma byt 🙂

majdalenka87
15. okt 2013

myuska00 Skúšala si tu Hami aplikáciu? Mňa to celkom pomohlo, tu: http://www.klub-mamiciek.sk/citlive-brusko

alexandra1104
15. okt 2013

MI davame Nutrilou Ha

mlieka_hami_miriam
21. okt 2013

@myuska00
Pekny dobry den Myuska00,
Zelena stolica u deti je často sposobena zvysenym mnozstvom prijimanej laktozy v mliecku. Ak dietatko kojite a papa len kratko, vytiahne si najma predne mliecko, ktore obsahuje viac laktozy. Ta sa v brusku nezreleho traviaceho systemu nestravi dostatocne, a sposobuje často vodovu a zelenu stolicu. Kde ma dietatko tvrdsiu stolicu, mozete skusit specialne mliecko Hami Citlive brusko pri zapche a kolikach, ktore obsahuje beta palmitat na zmakcenie stolice a zaroven aj ulavu pri zapche a kolikach. Dietatku pomozete aj masirovanim bruska v smere hodinovych ruciciek, tym zaktivizujete peristaltiku criev. Pomaha aj zvysena hydratacia-prijem tekutin a skusit mozete aj probioticke kvapky, pravdaze vsetko po porade s pediatrom. Rektalnu rurku by som neodporucala používat pravidelne, lebo je tu riziko, ze dietatko si nan zvykne a neskor sa same vykaka len s tazkostami.
Zelam pekny den!

mlieka_hami_miriam
21. okt 2013

Milé mamičky, viac rád a informácií o probléme zápchy u bábätka, nájdete na našej stránke: http://www.klub-mamiciek.sk/citlive-brusko/zapc...