Hame a bezlepek

niquitka
14. okt 2013

Zdravím mám doma 9viti mesicniho synka a zjistili sme ze je bezlepek, dela hame kasicky aj pro take babetka? 🙂

mlieka_hami_miriam
15. okt 2013

Pekny dobry den mila Niquitka, Predpokladam, ze ste mali na mysli Hami. Vsetky ryzove mliecne kase od Hami su prirodzene bezlepkove, pripravuju sa s vodou. Maju rozne chutne prichute napr. bananove, marhulove, vanilkove, malinove ci jahodove. Ak papate popri prikrmoch materske mliecko, mozete si kupit Hami kase nemliecne, ktore si zarobite s vasim mlieckom. Su ryzove, rovnako viacere druhy prichuti, a su bez lepku. Zelam dobru chut 🙂
@niquitka

niquitka
autor
15. okt 2013

@mlieka_hami_miriam Super, ja som prave nevedela ci je mozme dalej pouzivat 🙂 Dakujeme

mlieka_hami_miriam
15. okt 2013

Mila Niquitka, ak ste mali na mysli vekove urcenie, tak tieto Hami kase su vhodne davat od ukonceneho 4./5./6. ci 8.(podla druhu) mesiaca veku dietatka a urcite su vhodne aj pre vaseho 9 mesacneho synceka, predovsetkym na vecer na lepsie zasytenie dietatka. Dietatku podanie kase predlzi spanok cca o 2 hodinky. Mozete dat na vecer Hami kasu a potom po hodinke-dvoch este mliecko.Pekny den! 🙂