Je možné zakúpenie vzoriek mliečka Hami?

dasa711
16. okt 2013

Hladám vhodné mliečko ako náhradu za materské,je velký problem vzorku dostat ,rada by som si ju aj zakúpila.Už sme skusili dva druhy mlieka ktoré nechce stoja mi v skrini.

maribell
16. okt 2013

ahoj ja sice nemam odpoved ale aspon ta podporim my sice problemy s mlieckami nemame ale poznam maminy ktore s tymto bojuju a potom plne krabice rozdavaju ... my zase mame problem s plienkami tak isto by som potrebovala vzorky lebo uz sa nam viac krat stalo ze sme kupili plienky ktore nam nevyhovovali a potom sme ich porozdavali a povecme si uprimne rozdavat v dnesnej dobe je privelky luxus

erickam
16. okt 2013

aj ja podporujem tento podnet na vzorky

majdalenka87
16. okt 2013

myslim že by sa k nám pridali všetky mamičky lenže s tymto neurobí žiadna spoločnosť nič toto je legislatívny zákon že jedničky nemajú nikdy žiadnu zľavu ani vzorky 😒

pipinka4
16. okt 2013

ja sa tiez pridavam ale celkovo neni moznost zohnat vzorky.aj som sa informovala a je to naozaj smutne.lebo naozaj v dnesnej dobe kupovat len tak aby som rozdavala pripadne aby mi to stalo v skrini.vyrobky su dost drahe na to aby to takto skoncilo.skoda mohli by aspom sem tam poslat nejaku tu vzorku.

mysicka123
16. okt 2013

Pripajam sak vyjadreniu podpory. Bolo by to super,keby take nieco existovalo.

aadulik2110
16. okt 2013

boli by fajn keby niečo takéto existovalo a nielen s mliečkami, ale s väčšinou bábätkovského sortimentu - plienky, mlieka, kaše... ja som dostala z family servisu 1ks pampers a pokračovacie mlieko Hipp (to som darovala, lebo vtedy som ešte dojčila), v lekárni dokopy nič také človek nezoženie.... škoda, lebo ako tu už bolo spomenuté, aby to stálo v skrini alebo rozdávať druhým je v dnešnej dobe naozaj luxus

slnieckoma
16. okt 2013

Vzorky by bola super vec...mliecok a kasi je dnes tolko na vyber od roznej znacky a chuti, ze je tazko vybrat si....nie kazda mamina kupi z kazdeho po kuse a doma testuje...kupi to, co jej padne do oka a vyskusa alebo si sa poradit od inych.. Ak by boli vzorky k dipozicii lahko by sa dalo vyberat a nakupovat 🙂 🙂

majusa29
23. okt 2013

Aj ja sa pripájam. Moja dcérka má 13 mesiacov a už viac ako 3 mesiace odmieta piť akékoľvek mliečko. Chcela by som vyskúšať to Hami banánové možno by jej zachutilo no kupovať celé balenie a potom ho vyhodiť.... Tiež by sa zišla taká vzorka na ochutnávku.

nika1020
23. okt 2013

@majusa29
pripajam sa aj ja..
inak ja som zacala prikrmovat s UM...z mojich mojich zdrav.dovodov.
bol to des...ani cumel vidiet...chytila sa na kasicku hami vaniljovu 4+..
najprv chutnala lyzickou ob.nemliecnu ryzovu..potom cumel Nuk..
potom...Cumel Mam.
tiez jej mliecka nesadli...estw musim dojcit..lebo nechce len UM..
postupne 30....teraz 90...striedame kasicky..dojcenie.
zacala mi vracat z UM...skusila som Hami proti grckaniu.aj stolica sa upravila..
nema bohvie aku chut....ale zatial vedie...

lucinenka001
23. okt 2013

kočky my sme vyskusali vsetky mozne mliecka ked sme mali maleho drobca a skoncili sme pri Hami lebo vraj je sladke a preto detickam chuti, tak vyskusajte a to sme prvy polrok striedali Nultrilon, potom Nutrilon HA, BEBA aj ine a vyhodli sme strasne vela krabic mliek kym sme prisli nato, ze maly je spokojny s mlieckom HAMI. Este nam radili dat pol na pol napriklad polovicu NUtrilon HA a polovicu Beba a tak, aby to viac detom chutilo lebo Nutrilon mliecka niesu sladke a zvlast tie HA. No ale co neurobime pre svoje dieta. Vtedy sme to neriesili, ze to vyhadzujeme len tak, lebo maly plakal ako divy 😉