Keď dieťatko bolí bruško

Tiež poznáte tú nepríjemnú situáciu, keď bábätko plače, hoci nemá hlad, ani nie je unavené? Na vine často býva boľavé bruško. Aké poznáte rady pre úľavu od nafúknutého bruška?
milan_branik
14. okt 2013
ak je to chlop tak na 100 perc vetry.......... treba troska drepov a spravit taku specialnu polohu......
dieta zaujme polohu psika a vystrci zadok tak ostane chvilku a uz to pride........... 🙂 🙂 to je vseobecne poloha co maju muzi radi 😉
sandrittka
14. okt 2013
ja malemu davam teple obklady na brusko a to nam pomaha, konkretne mam termofor 🙂 ale aj pupik ta masticka je zazracna 🙂
althejka
14. okt 2013
natriet a premasirovat brusko s tymianovym kremom,potom pouzit nahriate vrecusko s ceresnovymi kostkami z Dm, pritulit a mojkat mojkat mojkat 😃
feha
14. okt 2013
ano na Pupik nedam dopustit a takisto nahrievame vrecko s ceresnovymi kostkami, dlho drzia teplo + poloha tiger na strome 🙂
majkastrbova
14. okt 2013
nam zazracne zaberal Espumisan L, ktory je urceny pre babatka vo forme kvapiek, do pol hodinky sa ulavilo a prisli prdky prdky a potom uz bolo dobre 🙂 pri starsej dcere zasa Pupik krem.
tomkovazuzi
14. okt 2013
Mne pomohlo prestať piť mlieko a jesť mliečne výrobky ... Ale ináč cvičiť, cvičiť, cvičiť + pupík, teplý obklad a veeeeeeľa lásky 🙂
mlieka_hami_miriamautor
21. okt 2013
Milé mamičky, viac rád a informácií o probléme boľavého bruška u bábätka, nájdete na našej stránke:http://www.klub-mamiciek.sk/citlive-bru...
mlieka_hami_miriamautor
21. okt 2013
Mile maminky,
Co este pomohlo vasim babatkam od bolesti bruska? Napiste nam vase rady. Pomozete tak aj ostatnym mamickam s podobnym problemom.
mlieka_hami_miriamautor
28. okt 2013
Mamicky, aj nadalej mozete prispievat svojimi radami do temy "Ked dietatko boli brusko" a pomoct aj ostatnym mamickam, ktore riesia podobne tazkosti u svojho babatka.
ancsikaaa
28. okt 2013
Ahojte 🙂 aj nas bolieva brusko,kojim moju malinku ma 2 mesiace a trapime sa o dusu,ked sa napapa tak ju nechavam odgrgnut, a aj brusko masirujeme a davam jej espumisan kvapky comfort nieco jej urcite zato pomozu,ale stava sa ze cely den nekaka iba cika a potom sa tak pokaka ze to nie je normalene 😃 a vtedy sa tesim ako mala lebo viem ze uz jej je lepsie ,a cely den si prdka a prdka a plienka je prazdna :-S je to dobre alebo nie ?
gocrazy
28. okt 2013
nam pomohlo prejst na bezlaktozove mlieko
zuzik307
29. okt 2013
@ancsikaaa dojcene dieta nemusi kakat aj dva tyzdne a je to v poriadku, materske mliecko je vtedy stravene bezo zvysku...pokial prdka a brusko ju neboli, je spokojna, neplace, tak je to ok, aj ked nekaka kazdy den 😉
veronika4108
29. okt 2013
Nám tiež pomohlo az bezlaktozove mliecko malý dostával strašne krciky aj sme masirovali aj sme cvičili nahrievali dávala som si pozor na stravu ked bol kojeny no nepomohlo tak nám doktorka odporucila mliecko bez laktozi a je už dobre ale to azked mal 4 mesiace 🙂
ancsikaaa
29. okt 2013
zuzik307 -Ano to mi vravela aj doktorka ,ze nemusi kakat vzdy ,co sa tyka tych prdikov no boli juu to urcite pretoze vzdy mrnci ak si prdka a brusko ju boli :-| pretoze place a trha si nozicky a rucicky . |-|

Začni písať odpoveď...

Odošli