Má Hami aj nemliečne kaše v sortimente výrobkov?

zuzanita7
14. okt 2013

Dcéra má 11 mesiacov a stále ju dojčím, preto mi pediater odporúča na večer podávť nemliečne kaše, ale máme vyskúšané zatiaľ len výrobky DM 🙂 Ďakujem Zuzana

kristina39
14. okt 2013

ano maju ja som prednedavnom kupila v tescu...

cinnamon111
14. okt 2013

áno majú, ale tie z DM sú výborné

janulabb
14. okt 2013

majú, aj my ich kupujeme, malý ich má najradšej 🙂

czorky
14. okt 2013

maju maju, len ten sortiment, prichute a mnozstva su biednejsie ako mliecne, co ma dost mrzi pri predstave, ze vsade sa odporuca co najdlhsie davat materske mlieko...no cim ho zahustit, aby starsie detatko bolo aj zasytene, na to uz moc nemyslia :( ...

janulina.k
14. okt 2013

maju, ja mam nejake na predaj, kedze maly zacal uplne odmietat akekolvek kasicky, ak by bol zaujem, kuk moje inzeraty 🙂

mlieka_hami_miriam
15. okt 2013

Mila Zuzanita7, pediater vam spravne odporucil nemliecne kase,kedze este dojcite. Tak si mozete nemliecnu kasu zarobit s vasim materskym mlieckom. Hami ma v ponuke niekolko druhov a prichuti nemliecnych kasi, napr. Ryzovu, Ryzovu s jablkami, s bananmi, s broskynami. Mozete vyskusat viacere prichute a zistit, ktore dietatku najviac chutia 🙂 Dobru chut a pekny den prajem.

shania31
15. okt 2013

Nase dvojky maju obaja laktozovu intoleranciu a najviac im chutia nemliecne kase od Hami - ryzova nemliecna s bananmi a Hami nemliecna s jablkami a slivkami. Kase im zarabam do bezlaktozoveho mlieka. 😉

poussin
16. okt 2013

Ja som malej zo zaciatku skusala davat rozne znacky. Tie od Hami a Nestlé su priserne presladene. Najlepsie boli z DMka. Malej aj najviac chutili. Takze ja fandim DM.

mlieka_hami_miriam
22. okt 2013

@poussin Dobry den Poussin,
Hami ma v ponuke uz aj mliecne kase bez pridaneho cukru 🙂 S prichutami: Banan, Krupica, S ovocim.
Na nasej Hami stranke najdete blizsie informacie: http://www.klub-mamiciek.sk/products/index/cate...
Zelam pekny den.

kamkalu
27. okt 2013

@mlieka_hami_miriam

A co robit, ak kasa po pridani mlieka strasne zredne? Najprv je husta a potom pri papani zredne ako voda.
Dakujem

mlieka_hami_miriam
28. okt 2013

@kamkalu
Pekne ranko mila Kamkalu,
Vo vacsine kasi sa nachadzaju prirodzene sa vyskytujuce skroby, ktore hustnu po zmiesani s teplou vodou a pri chladnuti a prirodzenej zmene pH sa hustota kase meni a redne. Odporucam, ak dietatko papa pomalsie, rozdelit kasu na dve davky, aby kasa nestihla vychladnut. Zelam dobru chut 🙂