V čom sú vaše výrobky lepšie ako konkurencia?

elise
15. okt 2013

v čom je váš výrobok- ky lepšie ako konkurenčné? ja kupujem momentálne pre malu prikrmy - ovocné, ale myslím, že aj iné maminky by to zaujimalo.

bastika
25. okt 2013

@zuzkat1 ahoj no 4 mala v júni a v škôlke teda najvyššia nie je dávam jej 110 ale leginy 116 ky. Syn ma 3 mesiace a 7260 g 🙂 plne kojeny a k téme si myslim to iste...

bastika
25. okt 2013

@zuzkat1 ja som sa modlila aby som mala mlieko aby som nemusela dávať tie umelé a chvalabohu bohu mam pre 3 deti takze ked bude maly chcieť kojime do aleluje 🙂

zuzkat1
25. okt 2013

@bastika aj moja bola /je kojena. V roku mala 8,5 kg🙂

bastika
25. okt 2013

@zuzkat1 deti sú rôzne isto vyrastie na krásnu slecnu

zuzkat1
25. okt 2013

@bastika no mne sa zda akurat.aj v skolke zapada.nie je nejaka mensia.

bastika
25. okt 2013

Radšej menšia a tenšia ako opačne moja je akurát ma stehienka tak po mne ja mam 174 a 58 kíl teda teraz viac ale normálne tak manžel 186 a 86 kil

zuzkat1
25. okt 2013

@bastika ja mam 163 a cca 62kg a muz 184cm a 90kg. Tak neviem po kom bude.

bastika
25. okt 2013

Môj muž ma rodičov oboch 160 cm a ako vyrástol takze keď aj bude menšia u dievčat je to oveľa lepšie ako príliš veľká 🙂

ada510
26. okt 2013

@mlieka_hami_miriam ahoj môj syn má slabší reflux použila som teda Hamu citlive bruško pri grckani sitce negrckal ale od vtedy sa nevie vykakat bol úplne zapeceny hovienka ako kamene s primesov krvy dokonca! Samozrejme som to hned prestala dávať ...čím to mohlo byť?

mlieka_hami_miriam
28. okt 2013

@ada510
Mila Ada510,
Mlieko Hami citlive brusko pri grckani obsahuje prirodny karubin a vyssie mnozstvo kazeinu, ktore sluzia na jemne zahustenie mliecka a zmiernuju grckanie. Kazde babatko a aj travenie u dietatka je individualne, ako aj znasanlivost mliecka je ina. Vase babatko ,pravepodobne, tazsie znasa vyssie mnozstvo obsiahnutej vlakniny, ci kazeinu v mlieku. Kedze traviaci systém je este nezrely a aj peristaltika je pomalsia, moze sa vyskytnut u babatka problém s tvrdsou stolicou. Ak by sa tieto tazkosti opakovali a nepomáhala by ani masaz bruska v smere hodinovych ruciciek, tak by som odporucala prejst na klasicky rad Hami 1 a mliecko zahustovat Nutrilon Nutritonom, ktory pomaha pri tazkostiach s grckanim. Keby u babatka tvrda stolica stále pretrvavala, dalsou volbou by bolo mlieko Nutrilon comfort, ktore obsahuje Beta pol na premastenie stolice a lahsie vyprazdnenie. Navyse pomaha pri nafukovani a vdaka specialne upravenej bielkovine, je aj lahsie stravitelne. A na zahustenie proti grckaniu opat Nutriton. Zmenu mlieka, pravdaze, vždy odporucam az po porade s pediatrom.
Zelam pekny den.