Zmena mliečka na Hami

angel2701
16. okt 2013

Malý ma 9 mesiacov a pozerala som, že hami mliečka maju dobré ceny, je možné prejsť z nutrilonu na hami? alebo sa to neodporuča?nemám skusenosti so zmenou mliečok

sluci
16. okt 2013

@angel2701 mliečko sa zmeniť dá, ale či sadne dieťaťu ti nik nepovie...

veronicka1901
16. okt 2013

Skus, ale ja by som to nerobila. Hami ma uplne inu chut, vonu, konzistenciu, malej vobec nechutilo, farba bola az taka dozlta.

angel2701
autor
16. okt 2013

Tak asi urobím ako osm myslela..do roka na nutrilone a potom s auvidí....dakujem za rady

mlieka_hami_miriam
16. okt 2013

@angel2701 Dobry den mila Angel2701, Mliecko, pravdaze, mozete zmenit, rozhodnutie je na Vas. Pre dieta zmena mliecka nepredstavuje ziadne zdravotne riziko. Kedze ma vase dietatko 9 mesiacov, odporucam mliecko Hami 2, ktore je vhodne pre deti od ukonceneho 6.mesiaca do ukonc.12.mesiaca veku. Ak by dietatko este trapili nejake zaludocne potiaze, ako je nafukovanie, grckanie, ci tvrda stolica, odporucam mliecko Hami Citlive brusko, ktore ponuka riesenie prave pri tychto tazkostiach. Optimalne je novy druh mliecka davat minimalne 10-14 dni, aby ste mohli vidiet ako ho dietatko znasa a v pripade specialneho mliecka (Citlive brusko), aby ste spozorovali zlepsenie zdravotneho stavu a zmiernenie tazkosti, ktore dietatko trapia. Hami mliecka maju prijemnu chut, obsahuju prebiotika pre spokojne brusko, dolezite ziviny, vitaminy a mineralne latky pre spravny rast a vyvoj deti. Ako je kazde dietatko ine, tak aj chute su rozne a jedno mliecko chutit moze, ine nemusi, je to individualne. Hami mliecko ma vela benefitov a verim, ze vasmu dietatku zachuti 🙂