Používame cookies. Viac informácií tu. OK
radlinka
23. feb 2012

Na zaklade emocii nakupujem skoro stale, musi ma ten produkt oslovit, nieco mi hovorit, celkovo zaujat, vyvolavat urcity dojem z cias minulych. 🙂
Na druhej strane na zaklade faktov nakupujem vzdy zo zasady nieco, co by malo podliehat bezpecnosti a ochrane napr. autosedacka, bicykel a pod. Samozrejme aj pri tomto nakupe zohravaju ulohu urcite emocie, musi ten vyrobok jednoznacne zaujat a hodit sa tam, kde ho potrebujeme, pripadne ho spravne vyuzivat .

K tymto vozitkam iba tolko, ze by som ich nekupila, zvolila by som pre dieta bicykel pripadne scooter/kolobezku alebo nieco ine. Osobne ma to nicim nezaujalo a nenadchlo, pretoze za nasich cias sa taketo 'vecicky' zhotovovali vlastnymi rukami, nazyvali sme ich 'karami' a tesili sa z nich fakt ako male deti. Ta radost sa nedala opisat a nenahradi ju ziadny novodoby vynalez. 😀

vejinka
23. feb 2012

velmi zaujimavy kusok. My kupujeme vacsinou na zaklade faktov.samozrejme tyka sa to drahych "hraciek" tie lacne skoro vzdy na zaklade emocii hlavne tych detskych 🙂

ariela22
23. feb 2012

Hmm no pre mna su pri nakupe velmi dolezite emocie ,ale bohuzial dolezitejsie su financie,takze vacsinou nakupujem s ohladom na fakty 😉 🙂 .... Ale da sa to aj spojit 😀 S ohladom na fakty a aj s emociou, vtedy je vysledok mojho nakupu najlepsi 😀
A vozítko Ezyroller musí byť velmi zaujímava kupa 🙂 ...... Pri kupe veci pre deti ,by som zohladnila hlavne nazor dietata (ak už sú detičky väčšie 🙂 )... Ono samo vie co je pre nho najvhodnejsie 😉 😀

kidsworld
autor
4. mar 2012

prvý "jarný" deň za nami a ezyroller - unikátne vozítko kombinujúce zábavu bicykla, kolobežky i odrážatka - opäť zožal najväčší úspech spomedzi kolieskových prostriedkov - bicyklov, kolobežieb a odrážadiel samotných a vyvolal nielen u našich detí neopísateľné emócie a "bitku" o voľné vozíky 🙂

kidsworld
autor
15. mar 2012

milé mamičky,

nedávno sme tu na modrom koníku načrtli tému emócie a fakty pri nakupovaní aj v súvislosti s unikátnym vozíkom Ezyroller..dnes nám prišiel opäť jeden mail od zákazníka na tému emócie a ezyroller, ktorý nesmierne potešil a o ktorý by sme sa s Vami radi podelili 🙂 už teraz sa tešíme na jar nielen v Bratislave ale v celom Česko-Slovensku a na príležitosti, pri ktorých budeme môcť urobiť radosť ďaľším našich malým aj veľkým fanúšikom nielen z unikátneho vozítka ezyroller 🙂

Vážená pani Annalies,

Predvčerom sme u Vás kúpili ezyroller. / boli sme u Vás doma osobne / Ešte nikdy som svojho Riška, ktorý mal v ten deň / 13. marca / 5 rokov nevidel takého šťastného ako keď vybalil krabicu s vytúženým darčekom. Môžem Vám povedať, že dve hodiny sme boli v Avione stredobodom pozornosti, môj syn bol šťastný, ja som bol šťastný a moja priateľka bola šťastná. Za to vďačím aj Vám a zo srdca Vám ďakujem. Nech sa Vám a Vašej rodine darí a nech sa Vám u nás na slovensku naďalej páči.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli