Súťaž o sady makedo free play, s ktorou dokážete premeniť "odpad" na rozvoj kreativity!

kidsworld
20. feb 2012

Milé mamičky,

vyhrať sadu makedo free play - sadu pomôcok na voľné hranie, s ktorou dokážete premeniť nepotrebný baliaci materiál na rozvoj kreativity, možete ak na svojej facebook stránke (ak máte vytvorený profil na facebook-u) budete zdielať odkaz na makedo video zo stránky detského sveta Kidsworld a dáte nám o tom vedieť priamo na facebook stránke Kidsworld.

Pozor, súťaž je otvorená aj pre všetkých našich súčasných i potencionálnych priateľov facebook fun page Kidsworld. Víťazov žrebujeme priamo na facebook stránke Kidsworld, tak ak sa Vám páči koncept rozvoja kreativity s makedo, na ktorú nepotrebujete zručnosť iba predstavivosť, zdielajte ho so svojimi priateľmi na svojom profile Facebook a vyhrajte túto skutočne tvorivú pomocku na rozvoj kreativity!

Odkaz na našu facebookovu stránku: https://www.facebook.com/Kidsworld.Detsky.svet

Váš Kids-world

vejinka
20. feb 2012

nemozem sa dostat na vasu stranku na fb pise mi ze nebola najdena.. ☹

matulka82
20. feb 2012

@vejinka daj si do hladania kidsworld a hned Ti to vyhodi 😉

ariela22
20. feb 2012

@matulka82 si zlatá že si tu dala ten odkaz, lepšie sa hľadá 🙂

vejinka
20. feb 2012

@matulka82 dakujem si zlataa

vejinka
20. feb 2012

my sme si za hodinku urobili dve "makedo" auta pouzite: krabica lep a fixa tusim to nevydrzi kym pride tato z prace ale tesia sa neskutocne 🙂

kidsworld
autor
20. feb 2012

@matulka82 ďakujeme za upozornenie - odkaz na našu facebook stránku doplnený 🙂

kidsworld
autor
20. feb 2012

@vejinka skvelé! vo Vašej rodine by sa makedo urcite nestratilo 🙂

vejinka
20. feb 2012

ono dalo by sa vselico keby deti tak velmi "nepomahali" kym som rezala krabicu mladsi pojedol "odrobinky" z krabice a starsi mu to zhraboval na "zmetar" a ked sme lepili kolesa tak mladsi zatial "paral pasku na krabici" a bavil sa s "hadikom" a chodil po izbach a ssskal🙂 ked ich uz nebavilo sa hrat na auta starsi to mal ako domcek s oknom a mladsi tam dal babiku takze fantazii maju ti dvaja na rozdavanie🙂

matulka82
20. feb 2012

@ariela22
@vejinka
@kidsworld nie je zač 😉

vejinka
20. feb 2012

po zhliadnuti autodrahy z papiera sa manzel rozhodol "konkurovat" a mladsi sa zatial hral s dostupnym materialom. Skoda ze to nestihol dokoncit no nebolo casu. Prikladam aj hrubu konstrukciu autodrahy. Ak boh da zajtra to muz dokonci. Urcite este popridavam nejake foto z vyroby.

kidsworld
autor
20. feb 2012

ďakujeme mamičkám zapojeným do zdielania makedo vide, horúcu kreatívnu novinku, ktorú na slovenský a český trh prináša detský svet Kidsworld - dnešného (20.2) vylosovaného šťastlivca nájdete na našej facebook stránke https://www.facebook.com/Kidsworld.Detsky.svet
ak chcete na vlastnej koži vyskúšať ako ľahko sa s makedo tvorí a kreuje, zdielajte makedo video a možno vyhráte práve Vy 🙂

janulabj
21. feb 2012

aj my sa radi zapájame do suťaže, zdielame o dušu 😀 😀 😀
@kidsworld neskutočné veci ponukate vo svojom obchode , nové, na našom trhu nepoznané 😉

vejinka
21. feb 2012

tak dielo dokoncene ale vidiet ze je robene narychlo

kidsworld
autor
21. feb 2012

@vejinka - Krásne. Už sa teším na fotky vášho tvorby s Makedo😀 - Annalies

kidsworld
autor
21. feb 2012

opäť ďakujeme mamičkám zapojeným do zdielania makedo videa, horúcej kreatívnej novinky, ktorú na slovenský a český trh prináša detský svet Kidsworld - dnešného (21.2) vylosovaného šťastlivca nájdete na našej facebook stránke https://www.facebook.com/Kidsworld.Detsky.svet
ak chcete na vlastnej koži vyskúšať ako ľahko sa s makedo tvorí a kreuje, zdielajte makedo video a možno vyhráte práve Vy - ale pozor zajra losujeme posledný krát!

kidsworld
autor
23. feb 2012

opäť ďakujeme mamičkám zapojeným do zdielania makedo videa, horúcej kreatívnej novinky, ktorú na slovenský a český trh prináša detský svet Kidsworld - dnešného (22.2) a posledného vylosovaného šťastlivca nájdete na našej facebook stránke https://www.facebook.com/Kidsworld.Detsky.svet

vejinka
24. feb 2012

dnes prislo makedo a pytam sa starsieho syna co mu mame spravit a on ze tutok toto strasidlo tak za 5 minut stalo v chodbe strasidlo. Bala som sa ci sa nepichnu lebo na obrazkoch to vyzera ostre no na moje prekvapenie konce "klincekov" su makke. Este sme im to do ruk nedali ale tak o rok uz starsi moze pracovat na roznych "dielach". Takze makedo odporucam vsetkym som velmi milo prekvapena nad jednoduchostou celeho makedo. Nieje to najlacnejsie no stoji to za to 🙂

vejinka
25. feb 2012

dnes sme skusili vcelu ale nejako sa na nu nepodoba.

tadino
25. feb 2012
tadino
25. feb 2012

dnes som po prvy krat objavila tuto stranku a veci ktore s tym suvisia, je to užastne samu ma to nadchlo tak určite to bude zábavne aj pre naše detičky

vejinka
26. feb 2012

a zasa nieco ine..moznosti su neobmedzene..dnes nam v chodbe stoji dunco 🙂

vejinka
26. feb 2012

kedze je tato doma tak to patricne treba vyuzit a zapriahnut ho do roboty tentokrat z mojho bezmakedo auta makedo auto🙂 starsi ho po chvilke zlincoval a mladsi teplotuje no to mu nezabrani sadnut za volant tiez. Myslim ze toto je uz posledny kusok a dufam ze som vam priblizila ako jednoducho sa s makedo pracuje 🙂 bolo mi potesenim

trnka77
27. feb 2012

@vejinka ahoj,kde si kúpila makedo??

vejinka
27. feb 2012

@trnka77 ahoj ja som ho nekupila ale vyhrala na fb. 🙂

trnka77
27. feb 2012

@vejinka gratulujem k super výhre..už študujem ich shop...brala by som všetko 😀

vejinka
27. feb 2012

@trnka77 dakujem no radost z vyhry bola neskutocna. Maju prekrasne hracky pre vsetky vekove kategorie

kidsworld
autor
27. feb 2012

Milé mamičky,

ďakujeme veľmi pekne za Vaše zapojenie sa do súťaže "o sady makedo free play, s ktorou dokážete premeniť "odpad" na rozvoj kreativity!" ako aj príspevky, ktoré ste sem dali.

Keďže súťaž ako aj celá naša kampaň mesiac s Kidsworld mala limitované trvanie a už sa do nej nebude dať prispievať, budeme radi ak sa - mamičky, ktoré vyhrali aj mamičky, ktoré nevyhrali, resp. sa do súťaže ani nezapojili - podelíte s nami a s ostatnými mamičkami o obľúbenosti štítkov na hračkách a oblečení vo fórume do témy "Vaše tipy ako kreatívne vyplniť voľný čas deťom" ktorá ostane otvorená aj po skončení mesiaca s Kidsworld.

Už teraz sa tešíme.

Pavol & Annalies