Mám svoje roky a chcem si zopakovať spoločenské tance. Je to možné?

janica566
25. aug 2012

🙂

jana293
26. aug 2012

ja si myslim že to na 100% bude možne .. len moj nazor 🙂

karamel
26. aug 2012

Nie nebude to mozne ak mas artritidu alebo vodu v kolene alebo nebodaj zlomeninu 😀 😀 😀

latvia
26. aug 2012

ak je chut, tak vek podla mna nehra rolu. smelo do toho 🙂

zumbadance
26. aug 2012

aj ja mam svoje roky mam 25 😀 a myslim ze ak mas chut tancovat tak nech sa paci pokial ti to zdravie dovoli..zijeme len raz a tanec je uzasny pohyb a radost kedykolvek ked je to mozne si chvilu zatrsam a kmitam bokmi ved nikto ma nevidi aj ked to vyzera komicky vidim to len ja a sem tam deti tiez sa nasmeju na mne.. 😅

nastasja25
26. aug 2012

moji svokrovci mmajú obaja poi 50-tke a venujú sa tancu,takže žiadny problém 🙂 🙂

riverparkdanceschool
29. máj 2013

U nás môže tancovať naozaj každý bez ohľadu na vek a tanečnú úroveň 🙂 Stačí ak si pozriete náš rozvrh a zapojíte sa do akejkoľvek tanečnej hodiny. Počas leta budú prebiehať napríklad hodiny Kubánskej salsy ako otvorené hodiny, ktorých sa môže zúčastniť naozaj každý. Takisto Vám ponúkame možnosť individuáolnych hodín 🙂 Je len na Vás ako znovu začnete ! Tešíme sa na Vás

suz2
29. máj 2013

urcite, aj moja mamina s partnerom tancuju a je to super :o)

sussie259
29. máj 2013

jasne,ze sa to da 🙂 my ked sme chodili s drahym pred par rokmi na tanecnu boli tam vascinou starsie manzel.pary ;) a moja mamina aj s jej sesternicou ( budu mat obe 50r.) navstevuju kurz tanca ;) a je to.super ;) tak do toho ;) a uzi si to