Vyperie práčka Samsung škvrny od trávy?

ingrid2010
11. máj 2012

vyperie tao pračka aj škvrny od travy?

samsung_silvia
12. máj 2012

Z osobnej skusenosti mozem povedat, ze ano. Samozrejme je potrebne zvolit vhodny program, spravne naplnit pracku (nepreplnit ju) a pouzit vhodny prasok.

ttina23
12. máj 2012

skvrny od travy vyndu aj od obycajnej jari

sampo
12. máj 2012

To asi nebude o pracke 😉 skor o pracom prostriedku

hajanka
12. máj 2012

Kazda pracka vyperie vsetko co do nej hodis 🙂 to ci odstranis skvrnu od travy zalezi od toho aky praci material pouzijes 😉

cmulinko
12. máj 2012

a ked nevyperie,tak ju vratis?...lebo pracka v zaruke nikdy nebude na vine (pri ziadnej poruche)...ty budes vzdy na vine podla predajcu pracky 😀 😀

annaopialova
13. máj 2012

ahojte presne tak pracka nerobi zazraky ale perie to zalezi aku teplotu das a aky prasok

keckesova
15. máj 2012

Caute. Pracka vyperie vsetko!

yanni
15. máj 2012

Ja umriem. Kazda pracka, nie len Samsung, vyperie skvrny od travy. Musis zvolit, ako to tu uz niekto napisal, spravny program, zalezi aj na prasku, popriipade zaprat, ja napr. pridam do prasku pri "spinach zazratych" 😀 Fleckensalz (sol na skvrny). a je to. So znackou pracky to nema fakt nic spolocne.

pink_lady
15. máj 2012

keby to tak zalezalo od pracky...ach jo...

stanislavao
16. máj 2012

otazka ma byt, ci ten, ci onen praci prasok vyperie flaky od travy.

nibiru
16. máj 2012

no ja som minule pozerala o škvrnach a o pripravkoch som sa dost zasmiala aj nahnevala nakolko soi. potvrdila ze napriklad vanis obstal ako podpriemerny to iste ariel a podobe prostriedky zaklad je aby mala pračka vysoke otačky a aby bol prašok kvalitny nič ine netreba žiadne odctranovače ked tak potom najlepsie obstali klasicke žlčove mydla nakolko na tažke škvrny su potrebne enzími a tie odctranovače nemali v takom nožstve akoby mali mat takže ja vždy aj je velka škvrna hnedym mydlom lanza švrnu operiem ručne a potom dam namydlenu do pračky periem vždy na 40ke postelne pradlo a uteraky na 60ke ,na vodny kamen calgon tak isto dokonca sa v sudenej vode ani nerozpustil 😀 😀 😀 😀než kamenožrut na 100% 😀

baklik
16. máj 2012

@nibiru ano, ja som to tiez videla. pozerala som aj zlozenie Arielu profesionalneho odstranovaca skvrn a je rovnake ako ma praci prasok Ariel. no ale kedze detske pradlo periem v persile sensitive alebo lovele a tie nemaju take silne enyzymy na odstranovanie skvrn, osetrim najprv skvrnu arielom prof. odstranovacom skvrn a potom dam prat do pracky bud v tom persile sensitive, alebo v lovele. a pradlo je bez skvrn 😉

gretka2
16. máj 2012

Trava - potriet citronom, prip. kys.citronovou...