100 + 1 spôsobov ako sa dajú použiť papierové domáce utierky

tento_veronika
9. apr 2013

Určite sa aj vám stala nejaká „nehoda“ v domácnosti, pri ktorej ste si povedali: „ Ešte že som mala tú rolku kuchynskej utierky po ruke“. V súčasnosti sa vyrábajú papierové kuchynské utierky, ktoré majú univerzálne využitie. A práve to nás zaujíma. Kde všade a na čo všetko používate papierové domáce utierky?

Nájdime 100+1 spôsobov ako ich použiť. Podarí sa nám to? Najoriginálnejšie spôsoby oceníme zaujímavými cenami 🙂.

kristinaeduardova
15. apr 2013

My pouzivame kuchynske utierky tiez uplne na vsetko doma, ale tak mi napadol priklad nas pes Edo 🙂 Ked sa napije vody z misky a ta mu steka po brade, sup utierku a utriem mu papulku, nech nemam same kvapky po dlazke 🙂 Tiez mu do kuchynskej utierky utriem labky, ked prideme zvonku a ma ich dost spinave - nech nenicim uteraky. No a niekedy, ked jem na gauci a on si vedla mna sadne, sleduje ma a tak by si dal, ze mu az sliny stekaju - al eake!!!! :D Tak vtedy mu utierkou tie slinky poutieram 😀 😵

deapa
15. apr 2013

veronika musim pochvalit vase kuchynske utierky giant XXL..skutocne vyborne saju a vyuzivame ich takmer vsade..aj manzel v garazi ma aspon 3 balenia..vycistil si nimi cele auticko🙂🙂lesklo sa jenda radost🙂...minule som vykydla omacku na dlazku a tieto utierky ma normalne zachranili:D...neviem si predstavit ze by som to mala utierat normalnou textilnou utierkou🙂🙂..kto by to pral?:D

sladkasue
15. apr 2013

- najcastejsie vyuzitie - ako papierove vreckovky - ( na utretie slziciek, sliniek alebo sopla) tie klasicke uz kupujeme len velmi sporadicky
- v kuchyni ako utierky, ked sa nieco rozleje a pod. a samozrejme na utretie mokrych ruk a spinaveho stola
- z prazdnych roliciek sme davali morciatkam ako hracku
- teraz (ked uz mocata nemame)rolicky davame nasmu drobcovi tiez ako hracku (tunel na auta)
- prazdne rolicky pouzivame na vyrobu papierovych hraciek a ako kreativne tvorenie
- nesmu nam chybat v aute - na cokolvek, ale najma na utretie ruk a palicky od oleja 🙂
- ako jednorazovy podbradnik pri cestovani
- ja som ich v nudzi pouzila uz aj ako tampony na odlicovanie 🙂
- ako nahrada za toaletny papier na vylete
- a este pri s-e-x-e 🙂

a uz ma viac asi nenapada... kazdopadne, pouzivame ich KAZDY DEN A VSADE

tinika
15. apr 2013

@ewca my sme sa hrali na jezka :D a tak sa naučil fukat :D:D ja pouzivam utierky aj na fukanie nosa ak nemam rychlo po ruke niečo aj na čistenie krboveho skla, a bezne v kuchyni

mirkave
15. apr 2013

Kuchynske utierky su super vynalez.pouzivame ich na vsetko od utierania kvapiek,pri jedeni az po velke upratovanie.a prazdne rolky sa daju vyuzit aj ako obalovy material pri baleni baliku nepravidelneho tvaru.balik potom sice vyzeral ako vyfuk z auta 😀 ale aspon sa nic nezlomilo 🙂

tento_veronika
autor
16. apr 2013

Krásny deň 🙂 , 21.4.2013 sa chystáme spočítať vaše spôsoby ako použiť papierovú utierku. Ak chcete, aby aj váš spôsob použitia papierovej utierky mal šancu vyhrať a ešte ste ho neuverejnili, prípadne ste prišli na ďalší, tak nám ho sem rýchlo napíšte 🙂 , aby ste sa nepripravili o šancu vyhrať zaujímavé ceny. Veronika

ewca
16. apr 2013

@tinika u nas jezko neuspel... to co by teoreticky vyfukla potom hned smrkla dnu....ale tieto natrhane utierky nemai chybu...kym si ich nezacala trhat sama a nemali sme ich vsade.....

vsimla som si ze vela mamiciek pise, ze ich nepouziva a snazi sa chranit zivotne prostredie...je pravda, ze ludia vhadzuju vela papierovych vyrobkov, ale papier je predsa prirodny material nie? ten sa v prirode rozlozi, narozdiel ok kopy inych materialov...myslim, ze papierove utierky su mensie zlo ako plastove flase, plechovky, sklo a bohvie co vsetko co sa v prirode nerozlozi alebo je polcas rozpadu ooooovela dlhsi ako papier...ale prirodu treba chranit a spravat sa ekologicky, s tym plne suhlasim 🙂

iuc
16. apr 2013

Ja ich pouzivam hlavne na odmastovanie vyprazanych jedal. Ked vyprazam karfiol, rezen alebo syr v trojobale, tak po vybrati z panvice polozim na vreckovky, aby vsiakli prebytocny olej. Su perfektne savé. Ale pouzivame ich aj pri umyvani okien, na utieranie prachu. Nastriekam si cistiaci prostriedok nan a umyvam a cistim. Manzel ked nema po ruke tento vreckovky, tak si odtrhne aj kuchynske utierky na smrkanie. Ked krmim synceka pouzivam ich namiesto podbradnika. Po pouziti staci len vyhodit. Na umyvanie kuchynskej linky a stola v kuchyni. Po dojedeni napr. obeda, vecere si do nich utrieme usta. Daju sa pouzit na vela sposobou, u nas doma ich stale pouzivame 🙂 A vsetkym plne odporucam. Hlavne to jedlo je lahsie a zdravsie, ked mi vysaju olej z vyprazanych jedal.

iuc
16. apr 2013

A moj otec ich pouziva na masky... urobi na nich vseliake otvory a potom si ich prilozi na tvar a rozosmieva nasho syna s nimi... a jemu je to strasne smiesne ako dedko robi opicky s utierkami.

iuc
16. apr 2013

Mama ta ich pouziva pod kvetinac, vzdy sa jej podari preliat kvety, tak aby to netieklo po parapete, tak ich ma pod kazdym kvetinacom. Su super, aj ked sa zarosi v kupelni zrkadlo, na utretie zrkadla 🙂

zuzzka1
16. apr 2013

na kreatívne tvorenie, papierové utierky poskladané na harmoniku, kvapkadlom nakvapkať farby, dajú sa vytvárať rôzne vzory, mali sme arteterapiu 🙂

zuzzka1
16. apr 2013

@zuzzka1 a na karneval - previazať kúsok na mašličky na chvost šarkana a na masku múmie 😀

tinika
16. apr 2013

@ewca tak to s trhanim mi hovor obaja su experti na to :D

lenuss84
16. apr 2013

@ewca super napad!vyskusam!my sa uz dlho trapime s tym,ze nemozme malu naucit smrkat si nos....vdaka za napad!

kvietok121
17. apr 2013

ahojte. ano bez papierovych kuchynskych utierok si to ani nevieme predstavit. cokolvek utriet: dlazku, skrinku, nostek, pusu. velmi dobre saju olej pod reznami. 🙂 vyuzivva ich aj moj syncek, ktory si ich pyta na umyvanie svojich auticok. 🙂 doma mame krabicku a pekne odkladame a chodime vyhodit do kontajnera na papier.

ascha
17. apr 2013

mam tri deti, simi bude mat 6rokov, Andrej 4 a danielko ma v maji 2rocky. Chlapci neznasaju odjakziva obycajne podbradniky. vzdy ked som ich priviazaala na ich krky, tahali ich dovtedy kym nemali cervene pasiky okolo krku. Raz ma napadlo, ze sa budeme hrat na servirovanie a slusne papanie. Rozdala som kazdemu storce z kuchynskych utierok a neuverite....obidvaja si nasadili za tricko pri krku papierove utierky a odvtedy pouzivame tieto super vecicky ako jednorazove podbradnicky. neviem si ich vynachvalit. Andrejko a Simi sa pekne naucili utierat si pusinku po jedeni obruskom, a maminka je spokojna, ze nemusi prat veci po kazdom obede....

stanislavao
18. apr 2013

v auto servise, ked nam menili sklo, opravovali celne sklo, tak som nechapala, preco raz dva utrie, vylesti a nema ziadne cmuhy. az potom som si vsimla, ze pouzivaju len kuchynske utierky a ziadne handry. a odvtedy okna umyvam zasadne kuchynskymi utierkami a ziadne smuhy, ziadne zbytky po latke z handry. sklo na krbovych dvierkach, zrkadla. dlazky, ked je nieco vyliate. samozrejme na usta, nos, ruky mokre, na kuch. linku, na vodovodne baterie. Ked mame v byte nejaky hmyz, choborace, ktore treba chytit a hodit do kosa, tak jedine kuch.utierkami. nezaobisla by som sa bez nich.

mamo111
20. apr 2013

Tak já jsem se naučila mít pár papírových utěrek pokaždé když jdeme na hřiště.Po ránu je rosa a skluzavka nebo houpačka je mokrá.Tak je utíram at se synek může vyřádit.Jinak doma na leštění oken je to super.A přiznám se ,že na mého muže už párkrát čekala papírovo utěrková správa . 😀 😀

tento_veronika
autor
24. apr 2013

Krásny podvečer 🙂, spočítali sme vaše spôsoby ako použiť papierové kuchynské utierky. Čo myslíte, našli ste tých 100+1 spôsobov? Takmer áno! Našli ste ich vyše 90! 🙂 Musíme uznať, ste veľmi šikovní a kreatívni 🙂. Prosím užívateľov @dazdovka @asfodelka @danielitka26 @valika_val @dzipsi @tosijo @evkosca @sabiatko @stellamaris @miracle @minnie55 @sladkasue @zuzzka1, aby ma kontaktovali cez IP (napíšte mi telefónne číslo, adresu a e-mail), vybrali sme vaše príspevky ako tie naj 🙂. Čoskoro vám príde mix našich produktov a prekvapenie od veveričky 🙂. Ostatným veľmi pekne ďakujeme za zapojenie sa do tejto témy. Samozrejme do témy môžete prispievať aj naďalej 🙂. Veronika

kosmon1982
28. apr 2013

@tento_veronika
Dobrý večer Veronika, náhodou som natrafila na túto kampaň s Tentom a keďže som tiež zamestnankyňa Metsa Tissue momentálne na materskej (preto som aj na Modrom koníkovi 😉) zaujalo ma to, bola som zvedavá, aký názor majú na naše výrobky iné maminy...a tu natrafím na nové a musím povedať krááááásne dizajny kozmetických utierok...toto vyšlo podľa mňa dokonale (určite o 100 % krajšie ako tie predchádzajúce)...pozdravujte v práci a držím palce nech kampaň splní svoj účel...
Monika Ďuricová, CS manager

tento_veronika
autor
29. apr 2013

Ahojte,
dnešným dňom naša kampaň „Mesiac s Tento“ na modrom koníkovi končí. Ostáva nám už iba vyhodnotiť hlavnú súťaž, rozdať darčeky 🙂 .
Chceli by sme vám poďakovať za všetky vaše príspevky, nápady, námety, podnety, lajky... Bolo nám potešením 🙂! Samozrejme, ak budete mať akékoľvek otázky, kľudne nám napíšte cez IP, odpovieme vám aj po ukončení kampane.
Veronika a Tento tím

dazdovka
15. máj 2013

@tento_veronika dakujeme za darceky 🙂

asfodelka
16. máj 2013

@tento_veronika DAKUJEME 🙂 vybrali sme najkrajsieho clena nasej rodiny na fotenie s vyhrou.