Týždenná SÚŤAŽ 2: Aké sú vaše skúsenosti so službou Tesco Potraviny domov alebo Klikni & Vyzdvihni?

daska_tesco
17. nov 2014

Napíšte nám vaše názory na donáškovú službu Tesco Potraviny domov a tri z vás za komentáre odmeníme 3 kupónmi v hodnote 30 € na nákup Tesco Potraviny domov s dovozom zadarmo a balíčkom detskej kozmetiky Tesco Loves baby. 🙂 Súťažiť môžete až do nedele 23. novembra 2014 do 15.00 hod. Držíme palce!
Všetko o službe nájdete na www.tesco.sk/potravinydomov

rosinka
20. nov 2014

@daska_tesco skúšala som teraz ten kupón a nefunguje mi ☹

miroslavan
20. nov 2014

@daska_tesco už som sa dávnejšie predregistrovala a stále stránku sledujem, lebo ako mamička na materskej by som túto službu nesmierne ocenila - hlavne keď mám do najbližšieho Tesca 20 km - veru sa mi oplatí radšej takto, ako vlastným autom 🙂 A hlavne nemám toľko času pri mojom malinkom drobcovi a školákovi 🙂

atka27
21. nov 2014

Uz som pocula ze je to super vec ale este som nevyskusala, zatial chodíme nakupovat do kamenných predajní. Určite však v blízkej dobe vyskúšam aj túto možnosť 🙂

daska_tesco
autor
21. nov 2014

@atka27 Budeme s atešiť ! Určite budeš milo prekvapená 😉

lucy125
21. nov 2014

S touto službou nemam skusenosti, v našom meste ešte nie je ale velmi rada by som ju uvitala.Cez internet objednavame teda všeličo a je to super poklikat a pride to až k dveram domova.Dufam,že aj v našom meste raz bude donaškova služba tesco,dovtedy si chdime po nakupy do tesca pešo,čo spojime aj s prijemnou vychádzkou 🙂

andulja
21. nov 2014

Škoda, že nemajú v e-shope celý sortiment tovaru, ako v predajni :( Ak mám naskladať nákup nad 30E, neboli by tam len potraviny a drogéria... Takže musím tam ísť osobne a bojovať s malou aby neťahala tovar z regálov.

daska_tesco
autor
21. nov 2014

@lucy125n Nové a nové lokality stále pripravujeme. Ale ak sa predregistruješ, pošleme ti upozorňovací e-mail, keď službu spustíme v tvojej lokalite: http://www.tesco.sk/potraviny-domov/dorucujeme-...

bandurka1979
21. nov 2014

zatial nemam skusenosti kedze u nas to este nefunguje

daska_tesco
autor
21. nov 2014

@rosinka Ahoj, dnes by mal kupónik fungovať správne 🙂

daska_tesco
autor
21. nov 2014

Pekný večer, mamičky 🙂 Ďakujem za všetky vaše komentáre, stretneme sa opäť zajtra 🙂 Posielam vám ešte E-kupón na dovoz zadarmo na vyskúšanie donáškovej služby Tesco Potraviny domov: www.tesco.sk/potravinydomov

eviq
22. nov 2014

Službu využívame pomerne často, aj vtedy ak nemáme kupóny na dopravu zdarma, lebo to výrazne šetrí čas. Manžel je veľa v praci, s malym nerada chodím do hypermarketov, hlavne teraz, keď je veľa chorých, okrem toho mi nevydrží sedieť v kočíku. Takže si pekne večer natukam, co potrebujem a ráno to mam. Skúsenosti sú takmer vždy pozitívne, iba raz sa stalo, že pán, ktorý mi doniesol tovar bol nepríjemný, nevrly, zložil mi 4 prepravky naskladane na seba pred dvere a povedal :tak si vykladajte. Ani prázdne sa nechystal odoberať zvrchu, keď mu nepoviem. Našťastie som ho viac nevidela a všetci ostatní, co u nás boli, boli veľmi milí, príjemní, nápomocní. S tovarom zásadný problém nebol, raz prišla zelenina, ktorá nebola čerstvá a raz jeden tovar chybal, čo však bolo ešte v ten večer vyriešené. Službu plánujem využívať aj naďalej a privítala by som ešte širší sortiment, co sa tyka detského oblečenia a hraciek alebo kníh....

palko_vladka
22. nov 2014

Mne by to velmi vyhovovalo najupovat online,ale odradza ma prave cenove nastavenie v Tescu ☹ podla mna jetam drahsid nakupovanie a tak radsej sadnem do auta a prejdem 10minut ku konkurencii

tarvika
22. nov 2014

Bola som velmi spokojna, chlapci su fesaci, doniesli peknu zeleninu aj ovocie, vsetko dali skontrolovat a to co sa mi nepacilo bez reptania vzali naspat. jedine co mi vadi je ze sa za donasku plati 🙂 ak by sa neplatilo uz ani nechodim do normalneho obchodu 🙂

marisa90
22. nov 2014

No zial u nas taketo nieco este nefunguje, ale moc nam to neprekaza. Radsej si ideme nakupit sami a komu sa to najviac paci je nasa bambulka Laurinka. Obcas si zabudne zavriet aj ustocka od uzasu 🙂
Ale inak takato moznost dovozu tovaru je podla mna super, ked je skarede pocasie, alebo ked je clovek chory. Aj ja by som niekedy prijala takuto vymozenost. Snad to casom pride aj k nam. 🙂

lufisko_lf
23. nov 2014

Ahojte, ešte som službu nevyskúšala, ale určite to plánujem, možno na vianočný nákup 😉

daska_tesco
autor
23. nov 2014

@marisa90 Ahoj, Laurinka je zlatíčko 🙂 Inak, nové lokality pripravujeme postupne. Ak sa predregistruješ, pošleme ti upozorňovací e-mail, keď službu spustíme aj vo vašej lokalite: http://www.tesco.sk/potraviny-domov/dorucujeme-...

daska_tesco
autor
23. nov 2014

@bandurka1979 Ahoj, nové lokality pripravujeme postupne. Ak sa predregistruješ, pošleme ti upozorňovací e-mail, keď službu spustíme aj vo vašej lokalite: http://www.tesco.sk/potraviny-domov/dorucujeme-...

daska_tesco
autor
23. nov 2014

@andulja Aby si si mohla objednať nákup cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov, podmienkou nie je výška nákupu. Okrem tovaru platíš len poplatok za rozvoz, ktorý je od 2,49 € do 3,99 € podľa času rozvozu bez ohľadu na veľkosť nákupu, či poschodia, kde bývaš alebo vzdialenosti v rámci roznáškovej zóny. Naši vodiči ti tovaru prinesú až k dverám bytu 🙂 Viac info tu: https://www.modrykonik.sk/blog/pr_clanok/article/tip-pre-mamicky-ako-nakupit-potraviny-z-fahea9/

daska_tesco
autor
23. nov 2014

@najjulinka Ahoj, áno, môžeš použiť aj ZŤP preukaz dieťaťa.

vanesa320
23. nov 2014

Škoda je že to nieje dostupné vo viacerých mestách/dedinách ... ja bývam v Kálnici a tesco je v meste dosť od ruky a ten dovoz by bol dokonalý ..

daska_tesco
autor
23. nov 2014

Milé mamičky, ďakujem vám za všetky zaujímavé otázky 🙂 Verím, že ste dostali aj užitočné odpovede ako môžete so službou Tesco Potraviny domov ušetriť čas.
Odmenu 30 € kupón na nákup Tesco Potraviny domov s dovozom zadarmo a balíčkom detskej kozmetiky Tesco Loves baby pošleme trom z vás za otázky: @mexico_16, @vv88, @ada90
Gratulujem! Výherkyne pošlite mi svoju adresu a email do IP.

Dnes týždeň s donáškovou službou Tesco Potraviny domov končí, ďakujem vám za komentáre a prajem vám nádherné sviatky v kruhu svojich najbližších! Verím, že aj s Tesco Potraviny domov získate viac pohody a času na rodinu v predvianočnom zhone 🙂 Všetkým posielam e-kupón na dovoz zdarma na vyskúšanie donáškovej služby Tesco Potraviny domov. Ak u vás služba ešte nefunguje, môžete sa predregistrovať a pošleme vám upozorňovací e-mail, keď službu spustíme vo vašej lokalite: http://www.tesco.sk/potraviny-domov/dorucujeme-...
Krásne a veselé!

ada90
23. nov 2014

Jééééj, ĎAKUJEME , veľmi sa tešime celá rodinka ;) tieto týždne s TESCO sú super !