Mesiac so Samsung - jednoducho ďakujeme

kablika
17. jún 2011

Naozaj chcem poďakovať za nezištnú podporu maminiek, ocinkov ale aj čakateľov, dúfateľov a snažiteľov z koníka 🙂 v tejto súťaži. Nikdy sme nič poriadne nevyhrali (teda lístky na polnočnú predpremiéru Matrixu boli super, to áno), ale toto 🙂
Veľmi milo som prekvapená a potešená, pre nás bol výlet do Žiliny vlastne prvým väčším s našimi dvojičkami. Kúpil sme nové autosedačky a teda ideme vyskúšať, ako obsedia, a hlavne sme boli zvedaví na ten foťák. Netušili sme, že cesta bude až taká plodná 🙂 A že teda stála za to!!

Potom večer som sa snažila stiahnuť fotku (ktorú teda predavač zvládol perfektne, ešte sa s tým "vyhral" 🙂, napísať ako sme si to užili, a som rada, že náš príspevok zaujal.
Foťák by bol super, ale je SUPER, že sme vyhrali mobil...

ani neviem, ako ešte lepšie vystihnúť moje príjemné pocity...azda vari JUCHÚUUU 😀

denisocka
17. jún 2011

zo srdca gratulujem. Mali by vam dat dva,za obe deticky!

upomienka
17. jún 2011

gratulujem k výhre 😉

nataliasarron
17. jún 2011

gratulujemeeeee 😉 uzite si mobilik 😵 😵

katulienka
17. jún 2011

jej, Gabi, gratulujem, ja som asi zaspala, ani neviem, ze su tu aj mobily zapojene, musim presnorit temy 😎 tak si ho uzite a pekny vikend 😵

tadotami
18. jún 2011

srdecna gratulujeme a mobil si uzite 😵 zasluzite si ho 🙂

denisocka
18. jún 2011

ináč baby, o tie kupony už asi my, čo hrajeme , hrat nemôžeme ? len sa pýtam,lebo 10e zlava by bodla,tak aby som potom nebola sklamana,že som mohla mať . aj ked 200 sutaziacich tu aj tak asi nebude

upomienka
18. jún 2011

@denisocka myslím, že zapojiť sa nemôžeme, kedže súťaž bola daná ako otázka, a na otázku môžeš odpovedať iba raz ☹ .
ja by som navrhla, buďto vytvoriť súťaž o kupón ako novú otázku 🙂 , alebo dať kupón každému zúčastnenému v hre 😉 , lebo myslím, že 200 súťažiacich tu aj tak nebude 😉

denisocka
18. jún 2011

@upomienka nápad dobrý, tak ako to bolo s vodou drobček,tiež sa davala fotky po 10.00 a 18.00 a vyhravalo sa. ale to nieje v našej kompetencii menit 😒 , my možme len navrhovať a cakat . ale 200 ludi tu asi nebude - s fotkou

upomienka
18. jún 2011

@denisocka no tak dúfajme, že si tento návrh uvedený vyššie niekto z kompetentných prečíta a popremýšla nad týmto návrhom 🙂, čo ty na to @samsung_tomas? 😉

natasin
18. jún 2011

Aj my sa pripajame a zo srdiecka blahozelame. Uzite si mobil, ale hlavne dvojicky nech robia vzdy radost :O). 😉
Pekny vikendik vsetkym, Nataša

denisocka
18. jún 2011

@upomienka aj keby sa to dalo vyhrať spätne,tak som žial dala prispevok minutu pred 20.00 😀 😀 😀 😀 😀