Operácia chrbtice - MUDr. Bačinský

teodozia
15. jan 2022

Prosím Vás žienky, manžel a objednal v Michalovciach, na konzultáciu k MUDR. Bačinskému, na konzultáciu ohľadom operácie chrbtice- platničiek. Nemáte niekto skúsenosť v rodine...

hailey1
15. jan 2022

@teodozia mam, operoval chrbticu mojej mame, je skvely, ludsky a je odbornik

teodozia
autor
16. jan 2022

@hailey1 o to mi išlo, pretože ja som na internete našla naňho recenzie, že je veľmi arogantný, namyslený a pod. bola tá operácia už dávno a o čo konkrétnejšie išlo, môj manžel má vysunutú platničku a ide o týždeň na konzultáciu...

hailey1
16. jan 2022

@teodozia no, je to lekar v prvom rade, nie kamarat. Je odbornik a profesionalny, takze necakaj vystiskanie. Ale je spicka v odbore.

jana_zr
1. feb 2022

@teodozia Ahoj, operoval aj moju mamu a tiez bol vyborny, aj ako lekar, aj ako clovek. Nikdy sa nestazovala na nejake arogantne spravanie, prave naopak. Aj pri vysetrenich pred operaciou, aj pri kontrolach po operacii bol velmi prijemny.

teodozia
autor
2. feb 2022

@hailey1
@jana_zr tak konzultáciu máme za sebou a dostali sme už aj termín...bolo to presne tak ako píšete. Neviem, kto píše tie blbé recenzie na internete, aký je nesympatický, arogantný, nesympatický a neviem, čo ešte...veľmi ochotný, všetko vysvetlil, popísal...no jednoducho, taký, ako má byť! Zatiaľ veľká spokojnosť...uvidíme, dúfajme, že zákrok pomôže...nástup o dva týždne

jana_zr
3. feb 2022

@teodozia Drzim palce, nech to pomoze a hlavne, nech sa rychlo zotavi.

teodozia
autor
4. feb 2022

@hailey1
@jana_zr žienky, prosím Vás, ešte keby ste mi napísali, ako to bolo po operácii...ako dlho trvá to zotavovanie, to vraj hneď pacient chodi...? po piatich dňoch ho privezie sanitka, doma ešte má ležať, alebo sú to niejaké rehabilitácie, cvičenia...môže šoférovať?

jana_zr
5. feb 2022

@teodozia To zavisi od zavaznosti operacie, ale zvacsa sa zacina s cvicenim/rehabilitaciou cca 3-7 dni po operacii. Mama vravela, ze niektori uz na 3. den vstali. Ona mala zial velmi komplikovanu operaciu (6,5 hod!) a trvalo to o dost dlhsie.

teodozia
autor
5. feb 2022

@jana_zr môj má vysunutú platničku, operácia podľa predpovede lekára by mala trvať cc 3hod., na 5 den ked bude bez konplikácii má isť domov...

jankahojdanova
2. mar 2024

Ahojte, chcela by som vedieť ako dopadli operácie u spomínaného MUDr Bačinského. Ďakujem za odpovede.

teodozia
autor
3. mar 2024

@jankahojdanova už sme zabudli že sme boli...vysoká profesionalita, to je už banálna operácia, na druhý deň chodíš...