Veterinár v Michalovciach

00momo
14. máj 2023

Ahojte viete mi poradiť veterinara v Michalovciach, ktorý robi kupitovanie uši.? Ak áno poradte aj cenovo kolko to stojí. Dalej hladam veteinara ktroy ma nezruinuje.
Ďakujem za rady a typy

colsami
14. máj 2023

Kupirovanie usi je tu v prvom rade uz davno zakazane (!) takze ak vobec najdes nejakeho veterinara co do toho pojde, urcite to nebude nikde na fore verejne. A ak takeho cloveka niekto uda, moze prist o licenciu a mat opletacky so zakonom...

A ked nechces byt zruinovana tak sa na to vykasli, preco by to niekto robil za dvacku, ked cez vsetky tie rizika by sa na to dal 🙄
Ach ludia...

janai1
14. máj 2023

@00momo si normálna? Ak toho psa nemáš rada tak ho prosím ta niekomu daruj

anonymanonym
14. máj 2023

🤦‍♀️

00momo
autor
14. máj 2023

@janai1 Este psa nemam len hladam veterinara na bežné ukony, ktorý nema astronomicke sumy za vytiahnutie kliešťa alebo podanie vakciny , lieku.....

00momo
autor
14. máj 2023

@janai1 ano viem ze kupirovanie je zakazane. Tak preco kazdy druhy pes kupirovane usi. . Sami soma majitelia urcite nerobia.

nelca84
14. máj 2023

@00momo kazdy druhy? Ja nepoznam ziadneho a to maju v okoli dogu, cane corso, dobermana, argentinu... a nikto nema kupirovane usi. Radsej si ziadneho psa nekupuj, ked ho chces mrzacit.

colsami
14. máj 2023

@00momo neprehanaj, nema kupirovane kazdy druhy. Ale rob co chces. Len som Ti napisala ako to je.

A ceny za vybratie kliestov atd, nuz ved to majitel zvladne aj doma, a ma to zadarmo. A ak to nezvladne, tak plati za sluzbu, cas, skusenost a navstevu veterinarovi. A lieky vakciny detto. Vsak ked to je take nic, rob si to doma sama a vyjde Ta to najlacnejsie... Alebo vystuduj veterinu, plat si najom priestoru alebo vezmi hypoteku na budovu, pokup pristroje, porob zmluvy s dodavatelmi vakcin liekov, plat si energie, splacaj pristroje, aplikuj si "tie injekcijky" sama doma.

Este psa nemas a riesis lowcosty v zdravotnej stranke. Budes mat na to aby si psa realne uzivil se vsim vsudy? Ak nie, nechod do psa. Pes nebude mat zakladne veci a Ty peniaze ktore vsetky budes vrazat do psa...

janai1
14. máj 2023

@00momo hej, hej, na bežné úkony a opýtaš sa na zákrok ktorý je trestný čin

darijja
14. máj 2023

@00momo ak psa nemas,ani si nekupuj. Evidentne o tom nic nevies. A usi si daj ty radsej do pozoru u veterinara! 😉

00momo
autor
14. máj 2023

@colsami pytala som sa na normálneho veterinara co neberie majland za ukony. Aj zubarov mate takych mala som zibarku co za amalganovu plombu zobrala 50€ pred 10r. A bola som u ineho a ren zobral 30 € za bielu plombu aj s injekciou.

soffek
19. máj 2023

@00momo ahoj, napíš správu

parvinka0001
2. jún 2023

85 perc .ktoré mali predtým kupirovane uši majú aj teraz .lebo úplne inak aj to zviera vyzerá ako viem že nemá ísť o estetiku ale ľudia sú zvyknutí že tieto zvieratá tak vyzerali a majú vyzerať .

vojtovicka
7. jún 2023

Mam otazku 😅 musela som sice googlit co to vlastne kupirovanie usi je…pricom sa povazujem za psickara ale toto som v zivote nepocula. Preco? Ako preco niekto potrebuje aby jeho psovi stali usi ak mu prirodzene nestoja? 🤣 ci co? Nechapem pointu. Naco sa to robi? Preco to niekto chce?

00momo
autor
7. jún 2023

@vojtovicka nie je to povinnosť ale ide mi o dobrého veterinárna ktory neberie majland za ukony

vojtovicka
7. jún 2023

@00momo nie je to sice odpoved na moju otazku. Ale mozem poradit veterinara Bodnara na Vajanskeho ulici chodime roky a sme spoko.

parvinka0001
7. jún 2023

@vojtovicka lebo napríklad doberman vyzerá omnoho krajšie s takými uskami ako dole spadnuté .ja psíka nemám ja som skôr za mačky ale taký doberman proste už mi naňho nepasuje,tak isto aby mal dlhy chvost

nelca84
7. jún 2023

@parvinka0001 tak to teda nevyzera 🤮🤮🤮 neviem v ktorom roku si sa zabudla, sa pozri ako vyzeraju sampioni krasy za posledne roky a tiez psy z chovatelskych stanic 🤦‍♀️

parvinka0001
8. jún 2023

@nelca84 tak zabudla si asi ty .napísala som svoj názor tak sa preber

00momo
autor
9. jún 2023

@parvinka0001 chvostik uz bude mat spraveny od chovateľa

dikobrazica
22. sep 2023

Good luck, mám 10 r stafika a týždeň som hľadala Dr, ktorý mu kupíruje uši kvôli abscesu na ušnici (udrel sa). Okrem toho má teraz každé ucho iné, pretože to dnes máloktorý Veterinar vie robiť, keďže je to trestné. Cena na klinike 800€. Keďže chceš robiť zákrok, s ktorým ti psa na výstave neposúdia, tipujem, že chceš kríženca bez PP.

00momo
autor
25. sep 2023

@dikobrazica ja som sa chcela len informovať, ale nejeto podmienka. Už máme ošetrujúceho veterinára

dikobrazica
25. sep 2023

@00momo jo, informujem z čerstvej skúsenosti