Voľby v Michalovciach

michaella_h
6. okt 2022

zaujimalo by ma zienky z Michloviec koho planujete volit ... kto sa vam tak pozdava?

bielavila
6. okt 2022

Kaplana

danieladeley
6. okt 2022

Myslim, ze vyhra ten, co ma ma plan :D Ale na volby sa nechystam.

zarrinka
6. okt 2022

A koho plánuješ voliť ty?

justice2008
6. okt 2022

Kaplana, ale keď sa k tomu mladí postavia tak ako @danieladeley tak neviem ako to dopadne. Voliť jednoducho treba ísť

bielavila
6. okt 2022

@justice2008 suhlasim, michalovce su riadna diera (neboli vzdy, volakedy to bolo super mesto kde to zilo) kaplan ma super napady pre mesto hlavne pre mlade rodinky, treba ist volit a konecne vykopat odtial zahorcakovu bandu co za 16 rokov toto mesto uplne znicila a potopila, michalovce si zasluzia novu sancu

danieladeley
6. okt 2022

@justice2008 v mi byvam kratko, koho by si volila, ked by si nikoho nepoznala? ;)

anicka11060
6. okt 2022

Kaplana 👍

petulda333
6. okt 2022

@bielavila a aj pre to mesto resp časť mesta nieco uz urobil. Poznam ho dlho a verim,ze by sa mesto malo lepsie. Zial volit nemozem

jarmillka
26. okt 2022

Kaplan-taky nezavisly kandidat ze az..stoji za nim SaS - nikdy… Sotakova je podla mna nieco take ako to, co nam teraz sedi v palaci… Nic doteraz pre mesto neurobila, “neznama” osoba a zrazu aka kampan a starost o mesto.. Pelleho figurka… Mne z toho vsetkeho vychadza Erik Sibal.. Ten nema bilboardy, brozury, kapely na namesti, takze asi ako jediny je fakt nezavisly..