Plus size móda od Wearme. Skúsenosti a tipy
26. jún 2026
Kupujete niečo od wearme aj plus size žienky? Myslím taká veľkosť 46/48/50?
anonym_391193
•
26. jún 2026Pochybujem, veď tá žena má 40 kg aj s topánkami. Mám od nej zopár vecí tej uni veľkosti, ale pre mňa je to tak akurát, inak nosím M, L
Ja som si tam kupila take dlhe nohavice a spokojnost🙂 ale pre nas vacsie je tam toho malo
anonym_760a18
•
26. jún 2026Nooooo...na také veľkosti to nesedí veru

Pochybujem že niečo také má.