icon

Plus size móda od Wearme. Skúsenosti a tipy

26. jún 2026

Kupujete niečo od wearme aj plus size žienky? Myslím taká veľkosť 46/48/50?

avatar
parvinka0001
26. jún 2026

Pochybujem že niečo také má.

anonym_391193
26. jún 2026

Pochybujem, veď tá žena má 40 kg aj s topánkami. Mám od nej zopár vecí tej uni veľkosti, ale pre mňa je to tak akurát, inak nosím M, L

avatar
hederamonstera
26. jún 2026

Ja som si tam kupila take dlhe nohavice a spokojnost🙂 ale pre nas vacsie je tam toho malo

anonym_760a18
26. jún 2026

Nooooo...na také veľkosti to nesedí veru