Ako sa obliekať rôznorodo?

10. máj 2024

Ahojte žienky, posledné tri roky som sa trošku opustila čo sa týka oblečenia a make Up. Prestala som sa maľovať, pekne obliekať a celkovo starať sa o svoj vzhľad. Nakoľko som už spohodlnela, všade kam idem siaham po rifliach obyčajných, tričku a mikine, prípadne teplákoch. Rada by som to ale zmenila a neviem ako, ja si aj oblečiem nieco iné, ale vždy to skončí pri tom istom. Viete mi poradiť ako vypadnúť z komfortnej zóny a znovu sa o seba starať?
Mne napadlo napísať si na lístky napríklad farbu, alebo časť oblečenia a čo si v ten deň vytiahnem, to si musím dať na seba. Ale som tu kvôli vašim radám, tak budem rada ak mi niekto poradí. Ďakujem 🥰🥰 chcem byť zase ženou

haraburdova
10. máj 2024

Odrazim sa od poslednej vety prispevku a napisem dve slova : saty, sukne. To bude zmena oproti tomu co ste vyssie opisala, ze nosite a zaroven si nemyslim ze to ubera na pohodlnosti. Saty a sukne su za mna pohodlnejsie ako nohavice a myslim si ze niet zeny, ktora by sa v satach alebo sukni necitila zensky 😄

laurita285
10. máj 2024

@haraburdova ja napríklad keby som si dala suknu alebo šaty tak sa cítim najhoršie na svete ako nejaká pobožkárka alebo sektárka. Jednoducho no go zona pre mňa... :D

rozculena
10. máj 2024

@haraburdova neznášam šaty a sukne.......ale nebolo to tak vždy

marcellka32
10. máj 2024

To v čom sa cítiš dobre, ak sú to rifle a tričko tak kľudne, kvalitná dobre sadnuca podprsenka, topánky vždy čisté, aj tenisky
Poradím k starostlivosti:
Hlava: dobry strih a prirodzená farba vlasov (žiadne fialové, ružové farby)
Pleť: nastaviť dobrú rutinu-cistenie, sérum, krém, spf50 každý deň....jemné líčenie, špirála, licenka, obočie, rúž/lesk
Zuby: opraviť+ jemne vybieliť (u zubára), no nemusí byť
Nechty na rukách: nie veľmi dlhé upravené nechty (nie vzory na každom nechte), nemusia byť nalakované, môže byť len priesvitný alebo nude lak
Nechty na nohách: upravené, päty ošetrené
Toto je len základ ;)

daniela2202
10. máj 2024

Teraz je cool bezdomovecká móda, takže všetko na seba, nech nič s ničím nesedí ...😂😂😂👍

1ryba
10. máj 2024

@marcellka32 pridám žiadne brežnevovské obočie a umelé mihalnice. Kvapka nevtieravého parfému. Rifle kľudne. S bielou blúzkou alebo tričkom je to nestarnúci model. Rovnako ako biele tenisky. Ja radím aj čo najmenej vzorovaný šatník, lebo potom sa veci ťažko kombinujú medzi sebou. Topánky v nude a čiernej farbe ako základ. Kabelky tiež žiadne neforemné s kadejakými ozdobami a prackami, ale v základných tvaroch. A tiež žiadne veľké logá nikde, to pôsobí lacným dojmom. Z materiálov sa vyhýbaj umeline, tiež to nevyzerá dobre a ešte sa v tom budeš aj potiť.

marcellka32
10. máj 2024

@1ryba ďakujem za doplnenie;) fakt
Ešte mi napadlo: oholene podpazušie a nohy, ale ževraj ide do popredia prirodzenosť 🙂 no v tomto radšej nie ..obočie máš pravdu vkusne a prirodzene upravené obočie už vidím málokde

pralinka86
10. máj 2024

Ide leto, je vela možnosti 🙂 namiesto rifli skus siroke dlhe nohavice, take vzdusne, padave, pripadne trochu kratšie cullotes... Neutralne zemite farby a na vrch doladis toho vela...to iste sukna, prípadne saty.. všetko pohodlne, nic netlaci, pritom dobre sedí

zuzinabila
11. máj 2024

@laurita285 tak treba si dat smrncove,ake pobozkarky a sektarky nenosia😀

zuzinabila
11. máj 2024

Cim som starsia,tym viac oblubujem quiet luxury.myslim,ze teraz je to aj dost v trende..vyskusaj

zuzulka558
11. máj 2024

Ja som ako slobodna nosila sukničky, šaty topy blúzky tričká, svetre podpätky a maľovaná jak vajce ,, teraz mi je pri deťoch dobre rifle, legíny, tričká mikiny aj to sa dá pekne skombinovať,, jedine co je ze sa nemalú jem ani neplánujem takto mi je lepšie veru možno tak lesk a špirála,, kamošky majú obočie tetovane alebo farbené no toto sa mi neľúbilo nikdy,, muž mi hovorí v jednoduchosti je krása 🥰

zuzulka558
11. máj 2024

@daniela2202 ani nehovor moja ma zatiaľ len bezdomovecke mikiny a aj to mužove no sú super tiež by som si ich hneď dala 😅 chvalabohu ostatné sa jej nelubi zatiaľ takže je dobre skombinovaná učím ju aby bolo vidieť ze je slečna a nie bezdak,

nops
11. máj 2024

Tiež som mala problém ako ty a do práce môžem chodiť ako chcem,tak ma nič nenútilo.Jedneho dňa som vyhadzala šatník,čo dlhšie nemala na sebe alebo vyzeralo obnosené som švacla do vreca.Nechala a nakúpila jednofarebne základné veci v zemitých farbach,béžová,khaki,krémová,sivá,čo môžem všetko medzi sebou kombinovať.Milujem tenisky,tak v základných farbách čierne,biele,béžové a jedny besné vzorované.K riflom vynosim všetko

jaja20
11. máj 2024

Ja dodám ešte tip na overaly. Osobne ich milujem a aj maxišaty, lebo vďaka jednému kúsku som komplet oblečená 🙂
Dajú sa k nim obuť balerínky, sandálky,tenisky, šľapky aj mokasíny, podľa strihu.