Ako sa obliekate?

23. mar 2024

Dievčatá, už nosíte lodičky a kožené bundy? Či kedy začínate?

falbala132
23. mar 2024

ved obliekaj sa tak ako sa v tom citis. co vidim, baby uz nosia tenisky a ja este stale cizmy, lebo mi je zima. nebudem sa predsa obliekat podla ostatnych a potom mrznut.

walentina7
23. mar 2024

Mne je zima. Ja aj pančuchy pod nohavice. Cely zivot mám anémiu, málo železa. Som studená a budem nosit teplé veci do mája.

wolf_
23. mar 2024

A ja už minimálne mesiac nosím aj jarné veci, ale aj zimné (niektoré dni je tak, niektoré tak).

lindous
23. mar 2024

V stredu som mala zimný kabát, vo štvrtok som cez obed v mikine behala a dnes doobeda v koženke (prvýkrát som ju mala pred pár týždňami, keď bol pekný deň), teraz poobede by som v nej už nevyšla lebo sa zatiahlo a rozfúkalo 😅 ty musíš vedieť v čom ti je akurát, nikdy som neriešila kedy je správny čas… tiež bude asi trochu inak na Orave a v Bratislave 😄

minenkak
23. mar 2024

Ja lodičky nenosím ,ale koženú bundu už dlho a môj muž nosil celú zimu a túto zimu som ani nemala zimné topánky

januska12323
23. mar 2024

Lodičky a kožené bundy nemám v šatníku a napríklad dnes som mala zimnú bundu aj keď je teplo ale fúka. Obliekaj sa ako ti vyhovuje.

tamta
23. mar 2024

No veru.. Chvíľu som uvazovala, ze si na dnešnú prechádzku s kocikom obujem lodičky.. 🤔😉

zuzana76
23. mar 2024

nosim uz jarne, kozene bundy nemam, ale nosim kratke sportove bundy alebo trenčkot

yelena159
23. mar 2024

Lodičky nenosím. Nosím tenisky a mikiny.

sheila121
23. mar 2024

Lodičky? Nikdyyyyyy

nops
23. mar 2024

Obleč sa ako ti vyhovuje.To,že Hedviga z Marikovej si dá kožuch a čižmy ti moc nepomôže.🙂Ako bez urážky.Mne je ráno kosa a z roboty chodím pred 20tou=zimná bunda.Tenisky kožené.Lodicky som nemala obuté asi 15 rokov

domiklik
23. mar 2024

Nosím... Ale teda určite nie spolocne

doriiis
23. mar 2024

Nenosím ani lodičky,ani kožené bundy

stellarstar
23. mar 2024

Jasne už nosim sandálky, mini sukne, samozrejme dole bez, košieľku a svetrík

stellarstar
23. mar 2024

Čo bolo keď ešte MK nebol? Nech si každý oblečenie to čo uzná za vhodné.

buberova
23. mar 2024

My na severu to máme ťažšie.. 😁😁😁 ale už som možno aj 2x v tomto roku išla do roboty len v mikine

koniarova
23. mar 2024

Lodičky nenosím nikdy,lebo sú to otrasné topánky. 😁😁 Ale keby som ich nosila, tak s tým nemám problém ani teraz. Veď je už relatívne teplo.

miadi
23. mar 2024

Obliekam sa podla pocasia. Uz sme mali aj 15c tento rok Tak som behala okolo domu hole nohy v šlapkach a len svetrik ale teraz je 1C Takze normalne tenisky ( bez ponozky to musi byt -10 aby som ich zniesla) a kedze som zimomriva tak zimnu bundu lebo aj fuka hnusne je pocko a este tak mà byt dalsie 2t vrrr Obliekaj sa podla seba podla toho ako je tebe zima/teplo. Tak aby ti bolo prijemne.

viestta
23. mar 2024

Pozriem predpoved, na teplomer a cez okno a podla toho sa obleciem. Nepotrebujem na to navod z internetu

diewcatqoo
23. mar 2024

Podla pocasia predsa.. v stredu sme mali rano -5, tak som si dala zimny kabat a ciapku. Vcera sme mali pocas dna 15 stupnov, tak som si dala jarnu prechodnu bundicku a pod to bavlnene tricko s dlhym rukavom. K tomu davam vacsinou rifle alebi nejake ine nohavice.
Lodicky nenosievam bezne, len na nejaku udalost. Zatial taka udalost tento rok nebola, aby som si ich dala. Tenisky nosim uz davnejsie, asi mesiac. Pancuchy som mala tuto zimu oblecene asi 2x.

danica2711
24. mar 2024

odpovede sú ti na dve veci, nevieme, odkiaľ si - určite sa obliekam inak ja v BA a XY v Tatranskej Lomnici. A aj keby, obliekaj sa tak ako ti je pohodlne a nie tak ako susedka odvedľa

taminka1986
24. mar 2024

U nas rano este mraz,takze ziadne lodicky a kozene bundy😅

siminick
26. mar 2024

Nááá pi pi pi naaaaa 👍

maryetta
26. mar 2024

Ja uz asi 3tyzdne lodicky a jarnik. Aj detom uz jarne veci davam do školy.

sagitta33
26. mar 2024

Striedam zimné a jarné. Ale viac zimné. Tento týždeň som aj pančuchy deťom dala.