Biele legíny

lienka2506
14. jan 2024

Ahojte baby zháňam biele legíny...ak by ste vedeli v ktorých obchodoch nájdem aj vo velkosti 44 budem rada 🙂

sima338
14. jan 2024

poviem ti úprimne, s takou velkostou by som si biele leginy nikdy nekúpila, vyzerá to zle, biele leginy ukážu fakt ,,všetko"

egonsk
14. jan 2024

@sima338 mozno ich chce ako eroticku pomocku pre spestrenie svojho intimneho zivota. Nevid hned vsetko negativne 🙂

lneviemmeno
14. jan 2024

@lienka2506 v New Yorkeri maju, ja sa priznavam, raz som si ich tam kupovala na nocne sluzby v nemocnici v tehotenstve, mala som k tomu dlhe tricko pod zadok, len mi neboli prijemne nohavice 😄

amelie2017
14. jan 2024

Dufam, ze budu sucastou kostymu na karneval. Ano, nech sk kazdy nosi co chce a v com sa citi dobre, ale biele leginy by som zakazala aj pri velkosti xxs.

jenny224
14. jan 2024

Toto je typické Slovensko. Normálna otázka a autorku ešte aj urazia ako bonus. Nech si každý nosí, čo chce a vy sa aspoň môžete v realite pohorsovat, ako si ženy dovolia niečo také obliecť a vy vyzeráte 100x lepšie. Môžete sa za to pochváliť a ísť ďalej. Keby sa pýtala na názor na tento typ oblečenia a veľkosť, okej, ale takto...

babulkomale
14. jan 2024

@lienka2506 ja sa priznam, ze som zvedava, na co ich potrebujes.

0silvia0
14. jan 2024

@lienka2506 klasika bonprix ma aj vo vacsich velkostiach

egonsk
14. jan 2024

@amelie2017 to na Slovensku existuju baby co maju xxs? Ked pozrem socialne siete, tak mam pocit, ze s velkostou M je ich ako safranu, vacsina ma najmenej L a potom este viac uz XXL. Od chlapov chcu vysportovane postavy, ale same castokrat zaberaju 2 miesta vo vytahu. :( ... tymto nechcem urazit, iba konstatujem co vidim. Fotky dievcat s mensimi rozmermi su vacsinou cez filtre, vyretusovane, alebo fake z fotobank, alebo inych cudzich portalov.

minenkak
14. jan 2024

@jenny224 ale ,veď majú pravdu

majkakvet
14. jan 2024

@jenny224 presne. Komu co do toho. Mozno ide s deckom do nemocnice a tam je poziadavka na biele oblecenie, mozno ma brutal egzem a farebne nic nemoze.

marcellka32
14. jan 2024

Pozri Bonprix