Kde kúpim kvalitné legíny?

22. okt 2022

Baby kde kúpiť kvalitné legíny?
Potrebujem kúpiť kvalitné legíny pre mamu, veľkosť Xxl/3xxl.
Ona si dáva kupiť v Pepco a KiK a po pol roku sú zničené. Píšem anonymne vo tu má tiež účet.
Ďakujem

martinka13
22. okt 2022

Pikaluna

vani190493
22. okt 2022

Calzedonia určite

zuzka0605
22. okt 2022

slovenka

bimbambom
22. okt 2022

Naj naj naj legíny sú Alo a Drarma bums ,
Alo predāvajú aj väčšie , avšak cena za jedne je už trojciferné číslo :(
Za mňa je klasická Slovenka super , sú aspoň bavlnené , aj vyšší pás majú

autor
22. okt 2022

@martinka13
@vani190493
@zuzka0605 ďakujem, ale buď zle hľadám ale jednoduché čierne legíny bez nápisu veľ 3xl nevidím (nie zimné, zateplené, tie som kúpila a nenosí) také na šport tiež nechce.

lucinka5051
22. okt 2022

Za mna leginy Lelosi su top...taky material som u inych este nezazila..prijemne, pohodlne a maju aj cisto cierne 🙂

martinka13
22. okt 2022

Písala si aj 2XL. Také majú v ponuke

autor
22. okt 2022

@bimbambom ďakujem , ale dôchodkyni čo ide max.tak vyvenčiť psa či vyhodiť smeti, legíny za trojcifernú sumu ... eeee

matullienka
22. okt 2022

Skús pozrieť lelosi veľkosť plus oblečie určite a nepresvitaju. Ja som si teraz objednávala cez týždeň včera prišli a mali aj akciu 3 za cenu 2

armica152
22. okt 2022

ja mám legíny rôzne, Lelosi (aj zimné aj letné, aj capri....), a teda za tú cenu pre dôchodkyňu asi neodporúčam, lebo ani tá kvalita veru neni nič moc. Mám z Lídla také ktoré mám na doma, alebo využívam namiesto pyžama, a myslím že kvalitovo celkom dobre vydržia a za dobrú cenu.

pondelok01
22. okt 2022

@armica152 no neviem ci by bola podla zadanych kriterii spokojna s lelosi, ja bezne nosim L/XL/42, a lelosi tie najvacsie mi neboli uplne pohodlne, obliekla som, ale nosim ich len v zime na prechadzku, a ked pridem domov tak rychlo dole, lebo tlacia uz. Navyse je to totalna umelina, a pani preferuje bavlnene.

autor
22. okt 2022

@matullienka ďakujem ale určite to nevyhovuje

armica152
22. okt 2022

@pondelok01 veď presne to som písala - že pre dôchodkyňu neodporúčam Lelosi... Tie z Lídla odporúčam, len teda neviem či tú veľkosť majú.

autor
22. okt 2022

@pondelok01 ďakujem, tak určite nebude objednávávam túto značku

krasomira
22. okt 2022

Ja odporúčam bavlnene tehotenské legíny z decathlonu, sú super, ja ich nosím ako netehotna, sú super, lebo majú vyšší pás a nikde netlačia lebo nemajú klasickú gumu. Kvalita je super.

bimbambom
22. okt 2022

Z týchto majú aj XXL , len nie je dodaný , ak je tam nápis tak na páse , predpokladām , že mama crop topy nenosí a keď to zakryje mne , tak musí aj jej 😂
Ak chceš tieto , odporúčam napísať mail . Oni sa naozaj posnažia prehľadať sklad aby našli čo potrebuješ 🙂
https://www.slovenkabb.sk/teplaky-mikiny-suprav...

pondelok01
22. okt 2022

@armica152 som ta zle oznacila, adresovane to bolo prispevku vyssie od tvojho

axa15
23. okt 2022

Tiež odporúčam Pikaluna, veľmi dobré. Su podobné ako lelosi ale lepsie držia tvar, mne sa tie Lelosi rozgajdali či ako to mám nazvať. Ale natiahnu sa urcite dobre aj Pikaluna, treba jej to najväčšie cislo samozrejme. Oplatí sa kupovať, keď majú akciu 2+1 zdarma. Neviem, či aj teraz tá akcia u nich nie je.

evina57
25. okt 2022

Ja kupujem iba v Sportisime. Len neviem,či tam majú aj väčšie veľkosti ale napr. Nike, Adidas a Reebok za cca 20€.. majú aj vyšší pás,čo mne vyhovuje lebo po cisárskom neznesiem gombikove nohavice 😄

halci
25. okt 2022

Mne vyhovuje znacka Litex. Maju aj vo velkosti XXL za 23,80e. Su to kvalitne leginy. Mala som uz Zajo, Lelosi, no Litex je pre mna top. Maju bavlnene, sportove, na zimu.

halci
25. okt 2022

@pondelok01 ano, presne pre toto mne lelosi absolutne nevyhovuju. Oni nedychaju. Som clovek, pre kt. je material nr.1, nie znacka.

andulaanicka
25. okt 2022

Ja mám veľmi dobrú skúsenosť s internetovým obchodom Bonprix