Čo by ste si obliekli na cirkvený sobáš v kostole s dvoma svedkami?

27. jan 2024

Co by ste si obliekli ako nevesta na cirkevny sobas v kostole o dvoch svedkoch? Hostinu neplanujeme a civilny sme uz mali. Riesili by ste aj kvety? Dakujem

morusha
27. jan 2024

Jednoduché biele šaty alebo kostým. Ale som skôr za šaty🙂

vyrovnanaosoba
27. jan 2024

Jednoduché šaty, a aj kyticu samozrejme.

ikonica
27. jan 2024

Svadba bola v aprili... Mala som biele puzdrove saty trosku nad kolena a bola na nich jemna cipka... Kvety som dostala od svedkov a nakoniec dosla i svokra s priatelom hoci povodne mali dojst len svedkovia... Po obrade sme sli na obed do blizkej restiky, nic sme dopredu neobjednavali...

kornelies
27. jan 2024

Pripomina mi to mojich rodicov. Pocas komunizmu mali cirkevny sobas , mama mala elegantne saty, tesne pod kolena. O zopar tyzdnov neskor uz bola nevesta v bielom. Sice netypicka, biely kostym a velky klobuk - ako elegantna Francuzska.

vyrovnanaosoba
27. jan 2024
autor
27. jan 2024

Este jedna vec doma vobec nic vhodne nemam.

autor
27. jan 2024

@ikonica no my tiez nic nechceme objednavat.

cimage
27. jan 2024

My sme mali sobas so svedkami na urade a mala som pasikave saty bielo-cierne po kolena. Ako na foto, len tie cierne pasiky boli uzsie ako biele. Saty som vyuzila aj na narodeninovu oslavu a kamaratke na svadbu. Kyticu som nemala.

autor
27. jan 2024

@cimage a muz mal oblek?

autor
27. jan 2024

@cimage lenze chceme to teraz v zime.

evkamotka
27. jan 2024

Muz oblek, ved je to sobas. Sviatost a celkovo dolezity moment v zivote. Ja ako nevesta by som si dala spolocenske saty kategorie, ako ked by som sla niekomu na svadbu. Proste slavnostne. Pozicovne funguju, zajdi tam

nikha2809
27. jan 2024

My sme mali svadbu v kostole vlani v lete, mala som biele úplne jednoduché dlhé šaty, muž oblek.Oba my, svedkovia a svokrovci

zuzuliennka1
27. jan 2024

kyticu urcite a nejake jednoduche biele alebo svetle saty pod kolena/prip. dlhe, v hocijakej pozicovni siat urcite nieco vhodne najdes

cimage
27. jan 2024

Nemal oblek, mal nohavice a koselu. My sme to mali v lete. Saty si kup take co este vyuzijes, alebo si pozicaj, ale to je asi drahsie ako si ich kupit.

autor
27. jan 2024

@cimage skor rozmyslam o pozicani lebo nevyuzijem saty. V lete je to jednoduchsie.

nikha2809
27. jan 2024

Inak ani nerozmýšľaj že muž nebude mať v kostole oblek

autor
27. jan 2024

@nikha2809 ved prave ze bude len ja nemam co.

cecilia29
27. jan 2024

Na takej som bola, ale bolo okrem svedkov nás tam ešte asi 5 ľudí. Mala dlhé úzke šaty, čipkované. Dole trosku rozšírené , kyticu , jednoducho vlasy a slabší make up

autor
27. jan 2024

@nikha2809 chlapi to maju jednoduchsie. Oholia sa a daju si oblek. Ja mam stresy uz len z toho ked si pomyslim co mi treba. Ak pekne saty tak k tomu topanky a uces a makeup. 😣

cecilia29
27. jan 2024

A strieborné? Využila by si napr na ples neskor

nikha2809
27. jan 2024

Áno, to máš pravdu, mužovi stačí pekný oblek.Ale skús popozerať Mia dress ja som mala odtiaľ šaty, za pár supov a veľmi pekne, namaľovala som sa sama iba jemný mejkap a účes mi robila kamoška kadernicka

autor
27. jan 2024

@cecilia29 dakujem na plesy nechodime. Uvidim co ponuknu v pozicovni.

morusha
27. jan 2024

@morusha Záleží odkiaľ ste, ale viem odporučiť svadobný salón, kde teraz beží výpredaj za bezkonkurenčné ceny. V prípade záujmu mi napíšte správu.

vyrovnanaosoba
27. jan 2024

Vôbec ti netreba ani drahé topánky, ani extra účes, už sa to ani nenosí. Postači ti kúpeľňa a kulma či žehlička. Úplne bez všetkého.
Jemný make up, špirála, lesk na pery.
Na nohy lodičky obyčajne biele. Na cestu do kostola a do sály nejaké sako, alebo kabátik.

autor
27. jan 2024

@vyrovnanaosoba no skusim.nieco zehlicku ani kulmu nemam. A make up musim si nieco kupit. Lodicky v tejto zime nir a tiez nic nemam. Preto mam z toho stresy a este aj pre dceru bude treba nieco.

ikonica
28. jan 2024

Ja som mala saty z butiku do 40 eur, lodicky za par supov z deichmanu, uces ziadny, dlhe rozpustene vlasy, nausnicky s bielou koralkou/perlou, namalovala som sa sama... Absolutne som neriesila vizaz... Pre mna bolo podstatne len to, ze sme sa vzali...

luccija
29. jan 2024

Koľko máš rokov?mne sa páčia nohavicove široké kostýmy veď, ak sa necítis dobre v šatách nemusia byť...v kostole určite muž oblek.

autor
29. jan 2024
gianna
29. jan 2024

Kedy je svadba? Čo normálne nosis na slávnostnejsie príležitosti? Aká veľká je dcéra? A odkiaľ si? Kľudne do ip 😉 a možno by sa aj relatívne o našli šikovné žienky, čo by pomohli s jednoduchým účesom, doplnkami a pod.

mk1111111111
29. jan 2024

Nic nemas? Ani sa nemalujes? V 43 rokoch si daj smotanove saty po, alebo pod kolena, podla toho, ake pekne nohy mas, kup lodicky, ten kusok do kostola prejdes. Dlhe saty Ti ani netreba, nikam nevyuzijes, uz mas aj dieta, tak to netreba prehanat. Saty po-pod klolena vyuzijes aj pri oslavach, aj lodicky vyuzijes, nemusia byt na velmi vysokom podpatku.