Je táto vesta originál?

22. okt 2023

Ahojte, od známej som dostala túto vestu. Neviete mi povedať či je to fejk, alebo originál? Chcem ju predať,lebo mi je malá. Neviem podľa čoho sa to dá zistiť.

minenkak
22. okt 2023

Originál a za koľko ju chceš predať za 5€,to radšej posun dalej

simona20201309
22. okt 2023

Myslíš ze koľko na nej zarobis? Není ti to trápne? Ved ju posun, alebo slušne vráť známej, že ti je mala. Možno sa dá vymenit

autor
22. okt 2023

@simona20201309 čo by mi malo byť trápne?

slavomira236
22. okt 2023

Vyzera ako original..ale je obycajna zips bezec osuchany myslim ze ani za tych 5eur nepredas..daj niekomu kto je chudsi alebo jej vrat nech da niekomu inemu..

slavomira236
22. okt 2023

@simona20201309 mne pripada ako nosena len ze jej ju dala mozno uz nenosi alebo pribrala

jaskolka
22. okt 2023

Akože aj keby zo bol originál, tak takýto štýl vesty si viem predstaviť nosiť jedine v robote u sestričky, doktorky, ci trebárs laborantky.
Inde absolútne nie, toto ako bežný odev... Kto by to nosil kam?

alexandraas
22. okt 2023

Tak tebe kamoska da,a ty to chces predavat?😂 radsej si ju nemala brat,ja by som za nu nedala ani 5e a nemysli si,ze je to nejaka extra znacka,na ktorej zarobis..posun to dalej

chvostik1
22. okt 2023

Keď ti je malá, tak ju známej vráť. Určite ju posunie niekomu komu dobrá bude a využije ju 🙂

autor
22. okt 2023

No tak takto.. zle som sa vyjadrila už na začiatku... Ta známa mi doniesla tu vestu, ja som za ňu zaplatila.. a až potom som ju vyskúšala, čo áno, bola moja chýba a ta známa už ju odomna nechcela zobrať naspäť.. niekoľko rokov mi stojí v skrini

chvostik1
22. okt 2023

Prečo mám pocit, že to chceš teraz uhrať aby si nevyznela ako tá čo chce na všetkom len zarábať?

Ak si za ňu známej platila, pýtaj si za ňu toľko koľko si za ňu tej známej dala mínus pár eur nakoľko ti v skrini stojí už pár rokov nevyužitá.

Alebo sprav dobrý skutok a daruj ju niekomu v rámci svojej rodiny.

iwesska
22. okt 2023

Neverim,ze si zaplatila za nieco,co ti ani nie je dobre,ani si to nevyskusala. To uz zbytocne teraz vymyslat rozpravky. Podla mna je zo sekaca. Original/neoriginal, za fleecovu vestu dostanes par drobnych.

mondolina
22. okt 2023

veď a koľko si za ňu známej zaplatila?
ako za fejk či za originál?

viestta
22. okt 2023

iekolko rokov ti to v skrini zavadzia a ty to este chces predavat. No neviem, ja by som sa s tym za 5€ nezaoberala, ale keby som ju vedela posunut potesila by som sa, ze nezavadzia

laurita285
22. okt 2023

Budeš rada ak to niekto kúpi za éčko.
Ja mám veľa veci TH a etiketa na tých veciach je tmavomodrá

autor
22. okt 2023

Dobré, už ľutujem že som sa tu dačo opýtala, lebo teraz tu vyzerám jak najväčšia krava ktorá sa chce obohatiť na úkor iných.
To čo som sa chcela dozvedieť som sa nedozvedela.

Admin, poprosím zmazať tento príspevok. Ďakujem

simona20201309
22. okt 2023

@slavomira236 práve preto je totálne bezcharakterne ju predavat... niekto ti niečo dá a ty to spenazis?

simona20201309
22. okt 2023

Krava ešte len budeš, keď tvoj príspevok tu nájde tvoja znama

chvostik1
22. okt 2023

Ale však si sa obohatiť chcela, tak čo sa tu teraz hráš na neviniatko. "...od známej som dostala túto vestu. Neviete mi povedať či je to fejk, alebo originál? Chcem ju predať..." Po tvojom druhom príspevku na úkor toho prvého už vyznievaš tak ako si to sama spomenula...

janai1
22. okt 2023

Hneď v prvom komentári máš odpoveď na to čo si chcela vedieť tak sa nezduvaj.
A takúto vestu kúpim na ebay za 15€ tak neviem za koľko čakáš ze ju predáš aj keď je originál