Kabelka do práce

vanda81
18. mar 2024

Ahojte, poraďte prosím kabelku na všedný deň do práce. Čiernu, strednej veľkosti na rameno. Cenovo cca do 150€. Neviem sa absolútne rozhodnúť. Ani neviem čo sa nosí. Štýlovo na všedný deň, nie extra elegantnú. Vďaka.

vikisukik
18. mar 2024

vyberaj tak, aby sa tebe pacila, aby si ju vedela skombinovat s viacerymi outfitmi a aby sa ti do nej pomestilo vsetko co potrebujes. naco riesit najnovsie trendy, ked aj tak, co je in teraz uz nemusi byt o mesiac dva.

vanilkovazmrzka
18. mar 2024

Otvor si eshop, otvor si filter, zadaj si parametre a kup si aku chces.

mint_blossom
18. mar 2024

@vanda81 Ja mam klasicku ciernu dajana rodriguez.

la_dolce_vita
18. mar 2024

Pozri zalando... velky vyber podla znacky, ja si neviem vybrat. Naposledy som si kupila Valentino taku ciernu klasiku do prace, aj do mesta.

lealikk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elenka.k
18. mar 2024

@vanda81 hm v tom neporadím, ja mám elegantný vak , ktorý môžem nosiť ako kabelu aj ako vak je dvojfarebný

suzy2508
18. mar 2024

Skús pozrieť značku Bagind. Majú kožené tašky univerzálneho dizajnu.

eternity24
18. mar 2024

@vanda81 lubive.sk ma slovenské minimalistické kabelky, kožené v super cenách. Ale o si otvor akýkoľvek eshop answear, zalando, vyfiltruj čo hľadáš a vyber si …

zuzubb007
18. mar 2024

Hod do Googlu je ich na mraky, záleží aký chces typ ja milujem cross body alebo štýlové rubsaky, za mňa kabelka na rameno je taká pre staršie ženy, každý má iny štýl 😉

tilly
18. mar 2024

Do práce asi skôr shopperka, nie? Na BestSecret ich máš dosť za dobré ceny. Napr

zejdlikova
18. mar 2024

pozri Ľubivé...majú ich veľmi pekné, jednoduché, hodia sa ku všetkému a ešte sú aj kožené, aj cenovo super 🙂

heidi4
18. mar 2024

Aj Vuch maju pekne elegantne 🙂 ja som sa stala neplanovane ich fanynkou :D a mam rada aj od Orsay a Valentino (aj penazenky) 🍀☺️

kiki68
18. mar 2024

Pozri Zac Posen, na Zalamdo Lounge som kupila za 150 a super kvalita

zutera
19. mar 2024

@heidi4 vuch je opravdu super,mám i drahé ,,značkové" ale na Vuch se nechají kvalitou

adik64
19. mar 2024

Tiez odporucam zn. Lubive - maju krasne kvalitne kabelky, nadcasovy vzhlad a za skvele ceny.