Kde kupujete väčšie čísla topánok?

27. feb 2024

Ahojte keďže mám nohu 42-43 niekedy mi sadne aj 44 veľkosť mám problém kúpiť si topánky botasky tenisky na seba. Lodičky balerínky a čižmy nenosím vôbec lebo to majú všetko do 40 max 41 čísla.
Kde kupujete väčšie čísla topánok na seba? Ja už som bezradná.

katkaseiner
27. feb 2024

ja mam velkost 42 a siroku nohu, väčšinou Deichman, pripadne Zalando , About you - proste objednavam. Zda sa mi ze v Senci je nejaky eshop kde sa vies aj dohodnúť že prides a vyskusas ale nezaujal ma typ obuvi - zial nepamatam sa ako sa volal eshop ale tusim tu ma majitelka kontaktovala

anos18
27. feb 2024

Ahoj, ja mám tiež 42, skôr 43, žiaľ, musím vycestovať minimálne do BA, alebo do Viedne. Ja si musím topánky odskúšať, neviem si kúpiť cez internet. Ale keď cez net, skús nadmerka.sk

anos18
27. feb 2024

A su aj lodičky, mám aj čižmy s vysokou sárou ( tie mám z Viedne). Naposledy som si kupovala členkové čižmy v Ecco. Deichmann má veľké čísla, mali sme odtiaľ trikrát topánky, a všetky sme reklamovali. Tam už nechodím

katkaseiner
27. feb 2024

@anos18 kde v Ba prosim ta?

guudy
27. feb 2024

@katkaseiner v Ba je predajna www.nadmerka.sk

klaridka
27. feb 2024

Ja síce takú nohu nemám, ale viem , že Gabor vyrába aj väčšie čísla pre ženy a majú celkom fajn výber...

anos18
27. feb 2024

@katkaseiner áno, tam, kde písala @guudy. Bola predajňa aj centre na Groslingovej, no už je zrušená, resp.neviem, či sa niekam neprestahovala. Ale bola som aj tej nadmerke, to je v Dúbravke

katkaseiner
27. feb 2024

@anos18 dik, to mam mega od ruky

anos18
27. feb 2024

@katkaseiner my sme boli autom,ale dá sa aj MHD

autor
27. feb 2024

Ďakujem za tipy popozeram. Ja mám dlhú nohu aj širokú tak je to problém kúpiť si topánky

kristina.jo
27. feb 2024

V BA na Nivach v Humanicu maju oddelenie s nadmermymi velkostami (pre zeny aj pre muzov) a myslim, ze aj celkom dobry vyber... 😉