Kde vykupujú nové luxusné oblečenie?

30. jan 2024

Ahojte prosím poraďte ak viete nejakú firmu alebo stránku ktorá odkupuje nové luxusné oblečenie. Mam toho strašne veľa po zrušení obchodu a neviem sa toho zbaviť...znacky ako Michael Kors, Lagerfeld, Moschino, Plein, Guess, Valentino, Armani , Vogue, Hilfiger
atď... ďakujem za každú radu

sashabb
30. jan 2024

ja by som odporučila stránku na V, ktorá sa tu nesmie písať, tam predáš všetko a vcelku rýchlo.

kikushaa
30. jan 2024

Neviem odkial ste ale skuste kontaktovat luxury vintage shop v bratislave

autor
30. jan 2024

@sashabb to som skusala a V ma blokov dozivotne ze je to zakázané 😅 cize uz ani na V nemôžem ísť 😄

autor
30. jan 2024

@kikushaa ďakujem za tip, skusim 🙂

laurita285
30. jan 2024

Ono tieto polocigánske značky sa predávajú pomerne ťažko. Nie sú dostatočne luxusné aby si ich kúpili "zámožnejší" a sú zas pomerne drahé na to aby si to kupovali random všetci ľudia 😀
Najrýchlejšie asi online bazáre lebo do predajní to moc nebudú chcieť...

dzescebuly
30. jan 2024

@sashabb prečo sa tu nesmie písať názov danej stránky?👀

autor
30. jan 2024

@laurita285 tak Balenciaga to nie je ale zas nemyslím ze Philip Plein, Lagerfeld, versace a pod. sú polociganske😄 ale jasne ze si to nebude kupovať taky rytmus napr 😀

sashabb
30. jan 2024

akože blokol? treba im napísať a odblokujú. veď to máš normálne veci, prečo by si ich nemohla popredať?

autor
30. jan 2024

@sashabb písala som a nič z toho..a niečo v zmysle že "podnikanie" na V je zakázané...aj ked som to vkladala súkromne..ale zas sú na tom visačky tak možno preto..celu IP adresu mam bloknutu😄

laurita285
30. jan 2024

hej na V môžeš mať iba pár nových vecí a inak " z druhej ruky" nie pseudo eshop 😀 podla mňa to je polocigánske a Balenciaga pre boha 😀 to fakt len mentál kúpi po tých škandáloch 😀

autor
30. jan 2024

@laurita285 no tak asi preto ma tam blokli😁

klinger
30. jan 2024

Skus Remix.

sashabb
31. jan 2024

A ty máš pevnú IP adresu? platíš si ju? keď píšeš, že ju blokli? 🙄
Je možné, že ťa niekto len nahlásil. Môjmu synovi sa to stalo tiež. Ale písal im a nakoniec ho odbokovali a funguje ďalej.
Potom keď tak skúsiť cez instagram. Buď vytvoriť svoj profil, trochu to spropagovať alebo osloviť predajkyne ktoré sa tomu už dlhšie venujú. Tam si len berú nejaké percentá z predaja.
Osobne sa ale čudujem, že sa toho nevieš zbaviť, ak dáš dobré ceny, tak sa potom len zapráši.

autor
31. jan 2024

@klinger ďakujem skúsim

autor
31. jan 2024

@sashabb škoda že som si to neodfotila je možné že ma niekto nahlásil ktovie.. bolo tam napísané že nemám zakladať nový účet lebo je to viazané na IP a bude taktiež hneď zablokovaný.- skúsila som aj tak cez manžela tiež je bloknuty😁.. vyjadrenie som doteraz nedostala a to su už dake 3 mesiace tomu...a skúsim ten insta ďakujem😊a tie predajkyne - viete aj o niekom konkrétne.?

sashabb
31. jan 2024

Lenže rovnakú IP adresu môže mať aj celý činžiak, preto sa pýtam, či ju máš pevnú.
Na IG je ich viac, no čo mám overenú tak michelle.loves.fashion.1

kiwi3
31. jan 2024

tak na onej stranke na v sa blokuju fejky pokial viem a ani sa necudujem.

tramtada31
31. jan 2024

A skúsila si z mobilu? Tam bude ina IP, keď pôjdeš cez mobilne data

tramtada31
31. jan 2024

Alebo inkognito okno

autor
31. jan 2024

@sashabb ďakujem pozriem ju, bývam v dome takže máme jednu IP skúsim ten inkognito režim ďakujem za rady a aj tebe @tramtada31

@kiwi3 však samozrejme fejky nech blokuju - podvodnikov, ale ja mam všetko original to je rozdiel