Kde sa oplatí predávať veci?

11. mar 2022

Ahojte, potrebovala by som sa zbaviť väčšieho množstva oblečenia..ide o značkové veci (nie Gucci, LV a podobne ale také ako Hilfiger, Guess, Armani proste tá stredna cenová nie luxusné)
Veci su buď nemosené alebo naozaj nosené málinko...
Tak isto popredávat aj veci typu friteza, vankúše, vysávač a pod
Ale neviem kde.. kedže ide o značkové veci nechcem to dávať za smiešne sumy všetko som dala za polovičné sumy ako to dostať aktualne kupiť alebo za ake boli kupované ale nejak to nejde predat..
Skúšala som aj tu MK, bazoš aj facebook a 0 bodov
Čo robiť? Ako to popredávať?

littlefiona
11. mar 2022

Skús predať Remixu, ale nečakaj za to závratné ceny, ale aspoň niečo sa ti vráti. Ja som im predala značky ako Hilfiger, Ralph Lauren, Pepe Jeans a bola som spokojná.

stanulienkat
11. mar 2022

Nijako. Vsade je prebytok vsetkeho. Bud das nizku cenu, alebo si to nechas. Niektori zas predavaju stare veci o 15-20% lacnejsie od novych.

aaliyah2
11. mar 2022

Možno na mimibazar/mimiaukcie??

autor
11. mar 2022

Ide o to že sa sťahujeme preč zo SK a potrebujem sa toho zbaviť.. je mi luto aby to stálo niekde v pivnici u rodičov
Skusim pozrieť ten remix oni mi vedia povedat aj sumu dopredu približne alebo až ked im to pošlem ?

marcellka32
11. mar 2022

Tu na bazari máš nahodené? Ak dáš fajn cenu, tak to musí odísť..možno máš vysokú cenu

littlefiona
11. mar 2022

Áno, dopredu si vieš overiť cenu, stiahni si appku a tam máš možnosť Predať remixu a nahodíš tam vec podľa značky a vidíš koľko za to dostaneš.

autor
11. mar 2022

@marcellka32 ano mám, a dala som polovičné sumy ako su za nove a nič
Priklad prechodna pánska budna za 50e

autor
11. mar 2022

@littlefiona skúšala som to už 😀 niektoré veci okej
Ale napr mam bundu pánsku ktorá stála 1000e ako nová a remix za ňu ponukol 17eur 🤣

lenkakravcova
11. mar 2022

To nepredáš za také ceny.
To, ktorí majú peniaze na také značky, si ich kúpia nové. Nechcú po niekom.
A ti, ktorí peniaze nemajú, ti prechodnú bundu za 50€ nekúpia.
Ja mam jednu v bazari zimnú, kvalitnú hrubú, co som kupovala za cca 150€, predávam ju teraz za asi 25€ (už nepamätám presne) a aj tak nikto nič. 😀 Pritom som nefajčiar, nemám domáce zvieratá, minimálne nosenia vec.
Holt, všetkého je všade veľa.

diamond007
11. mar 2022

Môj muž predával teraz nejaké veci a bundy značkové na bazosi všetko. On vždy všetko predáva a aj predá cez bazos.

beata110
11. mar 2022

Sorry ale za take ceny to na svk nepredas ako to aj bolo spomenute co maju nato si kupia nove a co nemaju pre nich je to vela. A hlavne teraz ked su vsade vypredaje a zbavuju sa zimnych veci. Skus mi poposielat do spravy a ja rozposlem kamoskam co viem ze kupuju znackove pouzite😊

xckaret
11. mar 2022

@beata110 napis mi do spravy, kde to predavas. D

ivankalaco
11. mar 2022

Ak máš oblečenie Guess a Tommy Hilfiger dámske, veľkosť M, poprosím fotky a ceny do správy. Ďakujem.

beata110
11. mar 2022

@xckaret ja nepredavam nikde len som ti chcela pomoct ze by som poslala kamoskam co viem ze kupuju znackove pouzivane veci.

drimonna
11. mar 2022

Bazoš

lenvam
11. mar 2022

Tu musíš ísť riadne pod cenu. Ja som dlhšie predávala nové veci ešte s visackou za polovicu nákupu a myslím ze dosť dlho sa to predávalo hlavne pokiaľ nemáš plusko

luccija
11. mar 2022

FB marketplace

malinka158
11. mar 2022

Ahoj, neviem kam sa stahujes ale ak DE alebo AT tak ti viem odporucat stranky cez ktore predavam ja a ide to celkom dobre.

nikaeli
11. mar 2022

ľudia pomaly nemajú záujem o používané veci, či už oblečenie, hračky, topánky.. ja som v darovacej skupine na FB, ktorá funguje aj na princípe výmeny - napr. dnes som vymenila záclonu, ktorá mi doma nesadla (zle som pomerala) za balenie ryže (asi 1,50€) - nová, ešte zabalená záclona, ktorá stála 25€ a nevedela som ju predať za 5€ 🤦🏻‍♀️ rovnako tak botasky Nike po drobcovi nosené asi 2 mesiace - tu v bazáriku stáli pol roka za 7€, minulý týždeň som ich vymenila za 1l oleja 🤷🏻‍♀️

kiwi3
11. mar 2022

@malinka158 napis aj mne, prosim, ak mozes. dik

autor
11. mar 2022

https://www.modrykonik.sk/market/my_bazaar/nika...

Neviem prečo mi to dalo diskusiu anonymne..možno preto že už som dávnejšie jednu zakladala ako anonym 🙈😁

@ivankalaco práveže väčsina vecí je pánska

@malinka158 nie nie španielsko 😁😁

A čo sa tyka cien vždy sa dá nejaka dohoda spraviť 🙂 len zase nechcem ich predávať totalne za minimum

autor
11. mar 2022

@ivankalaco všetko pánske 😀 lebo priatel si nakup lebo sa mu páčilo a potom nenosil 🤦‍♀️
Takže od riflí, mikiny, bundy pánske S a možno M nejaké

lucik194
11. mar 2022

najviac predas na FB market place

autor
11. mar 2022

@lucik194 skúšala som a praveže tam to nešlo vôbec.. za 1 nechcelo mi to pridavať jednotlivé inzeraty a potom mi stále vyhadzovalo že porušujem podmienky ale nikdy nenapísali že aké 🤷‍♀️

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evaachesa
11. mar 2022

@nikaeli ja mám tiež pocit že kúpa z druhej ruky sa stáva čoraz obľúbenejšou. Mne stačí keď vidím koľko nového oblečenia sa vyváža do púšti a je mi na zaplakanie. Mám na nové oblečenie, no načo? Kúpim radšej z druhej ruky a má to výhodu aj v tom, že aj keď v nich bola zo začiatku chémia z farieb (hoc preferujem svetlé, tmavé nie), tak po niekoľkých praniach sa už značne vymyje, takže je to len plus 🙂 Taktiež deti rastú hrozne rýchlo a majú to oblečenie na krátko. Kupujem ale kvalitnejšie značky a ešte ich aj odkladám pre ďalšie dieťa 🙂 Vyskúšaj tie veci ponúknuť v aukčných skupinách (ja som v 3) a už som sa tak zbavila viacerých veci po 1€ čo mi 2 roky stáli v bazariku za 1-2€. A dnes som si napríklad vydražila 8 tričiek pre syna za 3€ 😁

evaachesa
11. mar 2022

Autorka, vyskúšaj FB matketplace...tam sa vraj predáva najlepšie. Prípadne ešte evidujem že aj na instagrame sa dá predávať, no neviem akú to má úspešnosť 🙂

sparrows
12. mar 2022

Skús depop

malinka158
12. mar 2022

@kiwi3 ja hlavne predavam cez mädchenflohmarkt,shpock a willhaben

bluka2
12. mar 2022

Nechápem, prečo platiť vôbec za oblečenie z druhej ruky. Veď v Európe už na hocijakom swape, v darovacích skupinách a pod. zoženies hocičo zadarmo. Nahod to za minimálne ceny a čo do mesiaca nepredás, daruj. Niekto tým veciam dá nový život. Urobíš to pre planétu. Inak ti budú roky niekde tuchnut a strácať na kvalite, gumy prestanú byť pružné a pod. - škoda toho. Každopádne nikto ti nedá za to viac než pár euro.