Náušnice Swarovski

julka828
28. okt 2023

Dobry den. Prosim chcem sa poradit. Mam dierky prepichnute odmalicka nikdy nezarastli cize mi tam stale prejdu nausnice bez problemov. A pred cca 2 mesiacmi som si dala nastrelit nausnice po dve dierky do kazdeho ucha. Tam mi nastrelili tie co mali na vyber v zlatnictve. To su len tak obycajne lacne. A ja sa chcem spytat da sa do tych nastrelenych dierok kupit si hociake nausnice a dat si ich tam namiesto tych povodne nastrelenych ?

estellas
28. okt 2023

@julka828 Ja som dierky na ušiach nemala. Dala som si ich nastreliť až neskôr. Mesiac som si nechala náušnice, ktoré mi dali pri nastrelení a potom už som nosila hociaké. Dáju sa vybrať a dať iné.

simik22
28. okt 2023

Samozrejme že áno , snáď nebudeš nosiť jedny náušnice celý život

julka828
autor
28. okt 2023

@simik22 ano len som nevedela kedy mozem dat ine a aj vlastne ci maju byt nejake specialne alebo hocijake chcem. Ako hlupo to znie ale naozaj som nevedela ze ked davaju vybrat v zlatnictve len par tych lacnych tak ze ako potom dalej

jenn7
28. okt 2023

@julka828 vydrz s tymi nastrelenymi par tyzdnov a ked budes vidiet ze je vsetko ok, nebudes to mat zapalene, daj dole a mozes nosit ake len budes chciet

estellas
28. okt 2023

@julka828 Ak máš prepichnuty lalok tak po 6 týždňoch sa môžu vymeniť. Ak chrupavky tak po 12. týždňov sa môžu vymeniť. Môžeš si dať hociaké náušnice. Ak ti prepichovali lalok, tak už môžeš meniť.