Zateplené legíny Lindex v zime

14. feb 2024

Ahojte. Používate zateplene lindex leginy aj v zime? Že date napr pod to teple pancuchy a nato ti zateplene leginy?
Ďakujem

anjelicek26
14. feb 2024

Tak moja si uz pod to pancuchy nedava, proste len tie teplejsie leginy... ale tak zavisi, aku mate zimu...tento rok to malokedy islo pod nulu...

enoula
14. feb 2024

Zateplene leginy su prvá vrstva. To ma doma/ v skolke. Ked ide von, tak podla pocasia na to bud tenke softshellove gate alebo tie s flisom alebo v zime overal alebo nic

majlo1234
14. feb 2024

My teraz v bratislave tiez len tue leginy bez oancuch

cookie29
14. feb 2024

neviem si predstavit natiahnut na pancuchy zateplene leginky. Ved to bude komplikovane, jedno po druhom nebude "smykat" a pojde to strasne tazko. Ked uz teda je strasna zima... u nas decka normalne nosia zateplene leginky. A na to bud nejake softshell gate, podsite alebo nie podla teploty. Ale teda pancusky + leginky, asi zijes niekde v severskych krajinach....

noemi155
14. feb 2024

@cookie29 nechápem čo je na tom divne
U nás to deti tak nosia bežne a aj moja dcéra
Pančuchy a zateplené legíny
Vôbec to nejde ťažko ani žiaden problém nevidim
Problém majú jedine tak baculatejsie deti a nie take akurát

Takze autorka áno nosí sa to tak

autor
14. feb 2024

@noemi155 no ani my nemáme s tým žiadny problém obliecť. Lindex leginky sú super. Krásne sa dajú natiahnuť, roztiahnuť a žiadny problém 🙂
Ešte lepšie obliekanie ako nejaké rifle ☺️

nikha2809
14. feb 2024

Pančuchy nedávam, dcéra si dá tie legíny, keď je sneh na to oteplovacky a ide do školy.My sme na strednom Slovensku a tohtoročná zima je taká že tie oteplovacky mala možno 10x na sebe

noemi155
14. feb 2024

Moja rifle ani softshellky absolútne na seba nedá
Takte tieto zateplené legíny sú topka a to má aj z Hm a podobne a neni s ničím problém

cookie29
14. feb 2024

@noemi155 moj syn v zivote na sebe rifle nemal, neznesie, obmedzuje ho to v pohybe. Leginkove dieta. A presnejsie Lindex. Asi zavisi aj od dietata. Moje sa obliekaju same od malicka (nie nie od narodenia, ale od 18m sa pod dohladom oblecie uz zapinam len gombiky) Ale teda leginky na pancusky by neoblieklo, neslo by to. Nehovoriac o tom, ze by sa prehrievala. a vzhladom k tohtorocnej zime, s vynimkou par dni o to viac.

klip0
14. feb 2024

Nedávam pod to pančuchy ale však je to na tvojom uváženi ako dáš, podľa toho čo idete robiť, na ako dlho, aké staré je dieťa, aké zimomrave je atď

iwet25
14. feb 2024

My na leginy dávame softshelky, pancuchy pod ne nikdy nedavam. .

noemi155
14. feb 2024

@cookie29 tak v škôlke jej ich dám a behá v pančuchách ,takze úplne v pohode sa citi a má šaty
Ale tak závisí v akej lokalite kto žije