Aké ponožky sa vám osvedčili pri potivých nôžkach?

labkosuch
6. mar 2024

Ahojte, moje 4 ročné dieťa má veľmi potivé nôžky. Je to genetické z manželovej strany. Topánky jej podľa odporúčaní kupujem nesyntetické - kožené, tenisky rozmýšlam, že kúpim textilné. Mením jej ponožky keď ju vyzdvihnem zo škôlky, rozmýšlam, že kúpim druhé topánky nech strieda. Mám pocit, že čím hrubšie ponožky dám tým sú menej mokré pretože vpijú pot no zasa jej musí byť teplo..takže taký začarovaný kruh. Nechcem jej nič sypať ani striekat na nozky a do topanok a zbytocne ju zarazovat chemiou. Mate podobny problem? Ako ho riesite? 100% bavlna sa neosvedcila tiez..cim su ponozky tensie tym su vlhkejsie..Dakujem za rady

canis_lupus
6. mar 2024

Určite by som skúsila merino vlnu, tá hreje, aj keď je mokrá. Vyrábajú sa z nej aj tenké ponožky, nie len také klasika hrubé vlnenie 😃

nika523
6. mar 2024

Mne sa menej potia nohy v takých hrubších kupujem v športových obchodoch a je to fakt rozdiel a nosím ich aj keď je už teplejšie vôbec to nie je že horúco v nich. V lete do platených tenisiek nosím kotníkove zn. Bamboo neviem či robia aj detské skús pozrieť vo všetkom ostatnom sa mi potia jak šľak a to nie že hrubé že vpijú cítim že sa oveľa menej potia v tých čo som napísala

kacena4
6. mar 2024

bavlna alebo bamboo

nika523
6. mar 2024

Pozerala som bamboo majú aj detské všelijaké

labkosuch
autor
6. mar 2024

@nika523 Presne tie sportove a bamboo nosi aj muz..Ano mame nike take a tie najlepsie saju len som sa bala vyssich teplot vonku..bambusove som vcera hladala ale pre deti maju velmi obmedzeny vyber

labkosuch
autor
6. mar 2024

@kacena4 bavlnene nam moc nefunguju ani tie 100% len sportove hrube a bambusove som vcera hladala

labkosuch
autor
6. mar 2024

@nika523 a kde prosim ta?

nika523
6. mar 2024

@labkosuch len som dala do Google bamboo detské ponožky a našlo mi

nika523
6. mar 2024
nika523
6. mar 2024

Ale to musia byť tie čo dole majú nápis bamboo lebo mala som aj iné bambusové a neboli dobré

labkosuch
autor
6. mar 2024

@nika523 tie naslo aj mne, no v obchode ked chces jednu farbu maju po jednom pare ) a posta drahsia ako par ponoziek ) idem hladat kde kupim viac kusov naraz..kupim s napisom

nika523
6. mar 2024

@labkosuch aha neviem ja som až tak nehľadala...

letfenixa
6. mar 2024

Synovi kupujem len bambusove a merino.