Kvalitná turistická bunda veľkosť 146/152

7. dec 2023

Mamičky prosím poraďte. Hľadám kvalitnejšiu turistickú bundu, ktorá by sa dala nosiť aj do mesta. Ideálne by bolo, ked by bola černej farby alebo čiernej čo najbližšie , vo veľkosti 146/152. Teplú, ktorú tak ľahko neprefúkne, nepremočí sa. Vhodná na zimu.
Už som v tom úplne stratená. Pozerám kadejaké značky, nič som zatiaľ nenašla. Už sa v tom začínam strácať.
Nasmerujte ma prosím 😇.

laura164
7. dec 2023

Sportisimo

avanka
7. dec 2023

ZAJO..kvalitné za normálnu cenu a fakt super..máme od nich skoro všetky turistické veci,aj zimné bundy a sme spokojní..iné už nechceme

autor
7. dec 2023

@avanka pozerala som aj tie..ale ani jedna čierna v tej velkosti 146/152 na výber.

didamt
7. dec 2023

Zajo, Kilpi, McKinley, Alpine pro 4 F výber celkom je

valiant
7. dec 2023

Tiez by som hladala na Sportisime. Tie memsie velkosti mozu byt problem. Treba vyfiltrovat.
A ak konkretnu znacku, skusila by som aj Ragwear, maju pekne zimne bundy vhodne aj na bezne nosenie do mesta. Neviem ci ti bude XS stacit.

autor
7. dec 2023

Pozerala som zatiaľ značky zajo, reima, husky, hanah, colubmia,apline pro..🙄. No už zatiaľ neviem ze kde ešte hľadať. Ďakujem vám za rady.

autor
7. dec 2023

Northblanc tam tie velksoti všetko vypredané. Už ani neviem vôbec kde hľadať.. alebo na akú značku sa skúsiť ešte zamerať.

janocka
7. dec 2023

pozri si stránku Isbjorn of Sweden. Sú tie veci drahšie, ale naozaj kvalitné a dlho vydržia. Pri bundách sa dá rukáv predĺžiť o 1 veľkosť, takže dieťa z toho naozaj nevyrastie rýchlo. Alebo ešte Reima - tiež majú super kvalitné rastúce veci pre deti

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
8. dec 2023

@janocka ďakujem. Mate aj s Isbjörn bundami reálne skúsenosť? Či sa to teda oplatí investovať, nakoľko sú ozaj drahšie tie veci. Ďakujem

janocka
8. dec 2023

Ano, mam. Urcite sa oplati. Vsetky softshelaky, oteplovacky a zimne bundy nosil starsi syn vzdy 2 roky a mladsi po nom dalsie 3 roky (rastie pomalsie) a aj po tolkych rokoch vyzerali tie veci ako nove a posunula som ich kamoske. Niektore softshelaky uz odnosili 2 jej deti a ked dorastie 3, vynosi tiez. Takze jednoznacne sa oplati

autor
9. dec 2023

@janocka prosím vás ešte by ma zaujímala otázka.. ze keď by nahodou nesadla velkost. Je problém z vrátením tovaru? Dá sa s nimi aj nejako po slovensky dorozumieť? Ďakujem.

autor
9. dec 2023

@janocka Jedine z toho mam trochu obavy . Ze keď by nesadla velkost ako to vrátim 😏. Ďakujem..

janocka
9. dec 2023

Po slovensky sotva, kedze to nie je slovenska firma. Ale po anglicky urcite. Oni maju oblecenie skor vacsie, takze ak tvoje dieta bezne nosi 146/152, toto bude trochu vacsie este. Nikdy som nic Isbjorn nevracala, takze nemam skusenost s vratenim 🥺

autor
9. dec 2023

@janocka bežne nosí veľkosť 146/152 .. ma 148cm výšku. Bundu ktorú chceme objednať je veľkosť písaná konkrétne 146/152 , tak si myslím že by mala sedieť veľkosť.. len ta bunda stojí 220eur , takže mam obavy že ako 🙉. Poraďte prosím 😘. Ďakujem.

autor
9. dec 2023

Takže bežne kupujeme velkost 146/152 .. sedí na výšku 148 perfektne..no len tej značky sa trosku obávam či by taktiež ta velkost 146/152 sedela rovnako ako veci bežne kúpené na Slovensku. Nekupovala ešte z tade veci takže skúsenosť nemám.. no strašne sa mi z tade páči jedna bunda, takže veľmi váham. Veľmi by ste mi pomohli. Ďakujem.

janocka
9. dec 2023

Ak to nehori, pockaj na januar - vtedy zvyknu mat zlavy aj 50%. kupila som takto bundu v akcii za 110 eur, syn ju 2 zimy nosil a predala som ju za 70. Bol to slim strih, co by mladsiemu nesadol, tak som to predala. Aj po 2 zimach vyzerala ako nova